HABER: TFF Başkanı'ndan yabancı kuralını eleştiren Terim'e sert yanıt: Bu işte antrenörlerle muhatap olmam

TFF Başkanı'ndan yabancı kuralını eleştiren Terim'e sert yanıt: Bu işte antrenörlerle muhatap olmam

15 Temmuz 2020 16:49
TFF Başkanı'ndan yabancı kuralını eleştiren Terim'e sert yanıt: Bu işte antrenörlerle muhatap olmam

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, yabancı kuralıyla ilgili Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e "Bu işte muhatabım kulüpler. Antrenörler gelip geçici. Maalesef kulüplerimizde bugün varlar, yarın yoklar" diyerek yanıt verdi.

Haber Yorumları (51)
KABASAKAL...: Büyük paraların döndüğü bu sektörde Teknik adamlara laf düşmez. . . Sen Teknik adamsan. . . Elindeki mevcut kadroyla iş yapacaksın. . . Sağımız solumuz yabancı futbolcu oldu, Kaliteli futbolcu sayısı zaten az. . . Ne gerek var bu kadar çok yabancıya. . . Öyleyse yabancıda şart getirsinler 28 yaşını aşmammış en az 15 kere milli olmuş. . . Hadi alsınlar bakalım yabancıyıda görelim o zaman. . . Alt yapı - Alt yapı - Alt yapı ötesi yalan. . .
MEMET33: GALATASARALIYIM HEPİNİZCE MALUM AMA BURDA FATİH HOCA SAÇMALIYOR ZİRA 11 YABANCIYLA SAHADAYKEN NE YAPTIN Kİ? ANLAT DA HAKLIYSAN HAKKINI TESLİM ETSİNLER.
ŞÜKRÜ: Tarık camdal gibileri kakalamasınlar diye yabancı serbest olmalı
SEMİH: fatih terimin ülke futboluna ettiği hizmetin binde birini etmemiş bir şahıs olarak hocayı eleştirmeni garipsiyorum. yabancı kuralıyla ilgili kimin fikri alınması lazım kim fikrini söyleyecek lokantacı , berber , tamirci ustalarımı tabiki teknik adamlar söyleyecek yalakalık yapmaya bir son ver çek artık elini ülke futbolundan.
FB: fatih terim ne hizmeti yapmış bu ülkeye ne faydası oldu milli takımı diyorsan rezil etti galatasaray ile sözleşme yapıp maaşını nasıl aldığı ortada iken ne hizmetinde söz ediyorsun
TS: Hadi onlar gelip geçiçi ama taraftarlar gerçek sahiptir. Kulüpler bile boktan bir yapıdır, taarftar isterse var edşyor. O yüzden bizde istemiyoruz sınır, şimdi ne dersin acaba.
TFF MHK İSTİFA: Bu tff mhk nin gs takıntısı nedir? K. Paşa, Sergen ve tam 16 kulüp karşı çıkıyor yabancı sayısnı çıkartıyorsun herkes eleştiriyor Terim e cevap geliyor:)
HASAN UYSAL: Burası seninde bobanın çivtligi deyil sende kecicisin onun icin konustun zaman insanları kırıci deyil kibar bir şekilde anlatmanı isterdim bu yıl türk futbolun yüz karasısınız ayırımlar istedinizi astınız istedinizi kestiniz yani çok başarısızsıniz
DRHZDF: bu adam nasıl yönetici oldu türk futboluna ne kazandırmömış şimdiye kadar fatih terim gibi efsanaler varken bunun gibi iki kelime bir araya getiremeyen taraflı bir adamı yönetici yapıyor bu ülke hep bu yuzden gelişmiyor işi bilen değil tortipi olan başa geçeçiyor
NİHAT TEMURER: İyide sayın Nihat Özdemir sizde gelip geçici değilmisiniz, yoksa ölünceye kadar o koltukta oturmayımı düşünüyorsunuz. Yabancı oyuncu alınırken bazı kriterleri koymayı düşünmüyormusunuz. Külübede otursun diye futbolcu alınırmı.
ASLAN: lafı koymuş başkan
TFFİSTİFA: ÜLKEMİN FUTBOLU NE HALE GELDİ BEEEE. TİPİNE BAK ÇAY DEMLE MİSALİ. İŞİ ERBABINA VERECEKSİN Kİ İŞ YAPSIN. BUNLAR HAVA CİVA. TEK İŞİ LAF. LAFTA KİMDE OLUR BİLİRSİNİZ.
TAMAM DA: Her şeyi anlıyorum diyelim. Hadi sınır koyuldu buna da tamam. Yahu 8''i sahada 6''sı kulübede olacak nasıl bir mantık. Yedekte otursunlar diye yabancı oyuncuya para mı verilecek? Adam akıllı dersin ki ''8 yabancı sınırın var, ister sür sahaya ister oturt sana kalmış''.
ŞÜKRÜ: tek kelime ile ihanet
MUSTAFA: Memlektte o kadar gence sahip çıkarak eğitilmesi ve disiplinli birer futbolcu olarak yetiştirilmesi için TFF ne yapacak?en azından yabancıya ödenen ve bazılarına avanta olan sistem önlenir
FRT: BU NİHAT ÖZDEMİR FENERBAHÇELİ DEĞİLMİYDİ 2. BAŞKANDI GALİBA. . BU ADAMIN KENDİ TAKIMINA 1 GRAM FAYDASI OLDUMU HİÇ HATIRLAMIYORUM. O ZAMAN BU FUTBOLDAN ANLAMAYAN BİRİNİN TÜRK FUTBOLUNA HİÇ FAYDASI OLMAZ HATTA GERİYE GÖTÜRÜR.
TR 61: Yetiştirin vatana hayırlı olsun yabancı da tabi sözleşmeler cukka.
YENİCERİ: Ülkemizin her yerinden yıldız futbolcu kaynıyor her yıl Avrupaya en az 10 futbolcu gönderiyoruz Bi yürü git futbolun f sini bilmeyenler futbolu yönetiyor
ALİ: futbol boş iştir kimseye bir faydası yok işin içindekiler hariç
NOUMA: Ligin kalitesini iyice düşürün aferim size.
MEVCUT DURUM KİME FAYDALI ?: Mevcut durum simsarlara al-sat işleminden para kazandıran bir sistem. bu sisteme eleştirenlere karşı çıkan lar da bu sistemden nemalanlar. .
DADALOGLU: Yabancı kuralını sen getirmedin mı diyeydin ya nereye elini atsa batıyor birtek kebapçı hariç
YENİCERİ: Kebabciyi dürüm yaptı fatih hoca fatih hocanın arkası sağlamdır fatih hoca kendi işini kendi halletti kim tarp raporu almış bir bak istersen şikebahçeli
1234: Yarası olan F. G. Saraylı gocunmuş.
ÖZKARA: kulüpler corana dan dolayı ekenomik darboğazda beylerrrrrr. . ezbere sallamayın yabanı sınırlaması gelmez ise batacak çok kulup var. . . avrupada zamanında görmedinizmi köklü kulüplerin battığını. . . . . iş şahsi değil kulupler içindir. . . . . . .
ATMA ZİYAAA: tarık çamdala 5 milyon euro ismaiş köybaşı gibi yıldızlara 8 milyon euro verip ülke futbolu kurtulur artık
YAVUZ ACET: Sanki yerli futbolcu, lar alacak, ları parayı artırıyor, düşürmüyorki
ÜMİT: Fatih terimi tanımam diyemezsin. Fatih terim türk futboluna senden 100 kat fazla hizmet etmiştir. Avrupada bi sor bakalım seni tanıyan var mı.
YUNUS: İmPARAtor paramatik sadece parayla çalışan kendinden başka kimseye faydası olmayan sıradan biri
ERKAN: Kendini ne zanediyo bu anlamdim kralmi fatih terim galatasarayin efsanesidir sen kimin efsanesinin onu de
GS: SEN KALICISIN DOĞRU TÜPÇÜDE ÖYLE DİYORDU NİHO
KARA: fatih hoca yanlız değildir
KARA: ulan nihat o koltuk sana rahat gelmeyebaşladı heralde taraftarın damarına basıyorsun ipe çekerler adamı yarın tükürdüğünü yalayacak kelimeler türeme nihat.
GEÇMİŞ DÖNEM YABANCI KURALI: Geçmiş dönemler de bir ara bu günkü gibi ipini koparan gelirdi. Bu işe kural getirildi : ''Yaş kategorisinde kendi ülkesinin son 6 ay lık döneminde en az bir kez milli takımda oynamış olmalı'' kuralı getirildi. Bu gün bu kural güncellenebilir. . Sınırlamaya karşı çıkmak kötü şeyler düşündürüyor. . Herkese sağlıklı günler. .
SAVAŞ ESENTÜRK: o koltuğu babanın malımı sandın nihat galatasaray taraftarının damarına bastın o oturduğun koltuk babanın malı değil koltuğun plastiğini yedirirler sana
FB: fenerbahçeli olarak fatih terim hoca sonuna kadar haklı hatta nihat özdemirin istifa edip gitmesi gerekir lütfen istifa edip gidin sayın nihat özdemir istifa edin artık
ULTRAEZİK: adam kırk yılda bir doğru söylemiş. fatih terim kim. 6snin maaşlı elemanı. akıllı olacak.
RABBANİ_RASTA: Kulüpleri batırmak için elinizden geleni yapmaya devam zaten batmış çoğu kulüp şimdi paralarını ödedikleri adamları kulübede oturtacaklar bizde Tarık çamdal gibi boş beleş oyuncuları izleyeceğiz. A milli takımdaki gençlerin hepsi yabancı kuralı serbestken yetişti. !! Futbolu futboldan anlayanlar yönetsin tüpçü emlakçı değil
ÇEVİRİ: ben muhattap olmam çünkü ben kodamanım
FUTBOLSEVER: alın liginiz sizin olsun. Daha da abonelık alıp izlemem. kendi çapınızda oynayın izleyin. yazık
MEMLEKETİM: Cakma Imparoturu cidiye almayin. Futbol bilgisi olmayan, Romenlerle Uefa kupasini almis Gese takiminin ne halde oldugu gecmis yillarda ve simdiki hali ortada. Futbol takimini teknik heyet degil iyi ve kaliteli futbolcular basariya götürür.
:)): futbola alt yapının her kademesinde oynamış uzun yıllarca profesyonel futbol oynamış. milli takımın her kademesinde hocalık yapmış. kulup antrenorluğu yapmış biri mi bilecek yoksa sadece parası olan bi tff başkanı mı. fanatikliği bırakın arkadaş. Bugün türkiye de futbolun içinde olanların yüzde 90ı bu kuralı istemez. ama siz Terim karşı geldi diye destekleyeceksiniz. Fenerliysen Alperi Beşiktaşlıysan NEcipi Galatasaraylıysan Selöuk inanı izlemeye mahkum olmaya devam et
MEMLEKETİM: Isimsiz, yorum yazdim diye taraftarmi olmam gerekiyor? Iste siz bu kafayla devam ettiginiz sürece bu Ülke''nin hicbirseyi düzelmeyecek. Futbolcu yetistirilmez. Futbolcu dogar. Eger futbolcu yetistirilseydi Dünya futbolunda onlarca Messe veya Ronaldo boy gösterirdi.
MEMLEKETİ: Sergen safi yetenekti. neden avrupaya gitmedi. çünkü tembeldi. Alt yapıda yetenek çok. Ama o madeni işlemek lazım. Sen kömürü elmas dıye kömür haliyle koyarsan beş kuruş değeri olmaz. Önce onu işleyeceksin. Bizde bunu işleyecek tesis alt yapı yok. bu yasak gelince de pat dıye olmicak. İmrenerek izlediğimiz Avrupa liglerinin tamamını yakınında yabancı sınırı yok.
YAZIK: BU İŞİN İÇİNDEN SEN Mİ GELİYORSUN KÜÇÜMSEDİĞİN TEKNİK ADAMLAR MI? PARAN SERVETİN OLMASA KİM GETİRİRDİ SENİ TFF''NİN BAŞINA. ZATEN FUTBOLUN F SİNDEN ANLASAN BU KURALI GETİRMEZDİN. FUTBOLUN ALT KADEMELERİNDEN ÜST KADEMELERİNE KADAR BÜTÜN YAPILARDAN GEÇEN GÖREN TEKNİK ADAMLARIN DÜŞÜNCÜLERİ KULAK ARDI EDİLMEMELİ. ONLAR SORUNLARI EMİN OL SENDEN İYİ BİLİYO.
MEHMET: Sen gibi yabanci sevdalilariyla hic biyere varilmaz. 80 milyonluk bi ülkeyiz bi takimda nerdeyse ilk onbirler yabanci
YAZIK: ne olacak şimdi türk oyuncu mu fışkıracak ortalık. Cengizler Merih çağlar yusuf yazıcı abdulkadirler yabancı sınırı yokken çıkmadı mı? Sen de beceriksiz para gözlü türk futbolcu sevdanla mutlu ol. almancılara bayıl paraları. 30 yaş üstü türkleri türkiyeye getirmek için paraları saç.
KOMİK COCUK MEHMET: MEHMET 11 yerliyle de çıkabilirsin. Yasak mı var? Asıl sorman gerkeen soru bu kardeş. Neden Türk oyuncular forma şansı bulamıyor. Cevap net. HAKETMİYOR!!!!! yeterli çalışmıyor düzgün idman yapmıyor. ama şimdi yapmasa aa oynayacak
GÜLENYÜZ: Başkan doğru söylemiştir. Hocalar gelip geçici ama külupler kalıcıdırlar. Birde GS. 11 yabancıyla sahaya çıktıda ne yaptı. Zaten T. Direktörler ne dedilerse kulupler evet dediler ve borç batağına saplandılar yazık çok yazık bu milli servete.
AHAHA: milli servet düzelecek mi böyle. Paralar almanyaya akacak şimdi de. gurbetçileri almak için. Olmayacak deme zamanında olmadı mı. Almanya dan getirttiğimiz futbolcu sayısı Alt yapıdan çıkandan fazla. Beşiktaş 10 yabancıyla clden çıktı namağlup. merih çağlar yusuf abdulkadir cengiz gibi değeler oyuncularımız yabancı sınırı yokken çıktı
KİM: sen tff başkanı olarak antrenörleri bu şekilde küçümsersen kimse dikkate almaz sonra bir sezonda bilmem kaç değişik t.direktör sonra nerede başarı nerede paralar. arkadaş o koltuklara oturuyorsanız lafınızın nereye gittiğini hesap edeceksiniz. terimi sevmeyebilirsin onunla muhattap degilsin peki digerleri ne olacak adama sormazlar mı hayırdır diye
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: TFF Başkanı'ndan yabancı kuralını eleştiren Terim'e sert yanıt: Bu işte antrenörlerle muhatap olmam
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 23:26:27. #1.15#
title