Tff 3. Lig

Kastamonuspor Teknik Direktörü Ramiz Soydaş, Tff Yönetim Kurulu'nun Bafra Belediyespor ile İlgili Verdiği Kararın Adil Olmadığını Savundu.

Tff 3. Lig

Kastamonuspor Teknik Direktörü Ramiz Soydaş, TFF Yönetim Kurulu'nun Bafra Belediyespor ile ilgili verdiği kararın adil olmadığını savundu.

Kastamonuspor Teknik Direktörü Ramiz Soydaş, TFF Yönetim Kurulu'nun Bafra Belediyespor ile ilgili verdiği kararla ilgili açıklamalarda bulundu. Uygulamanın adaletsiz olduğunu iddia eden Soydaş, "Yetkili mercilerin vermiş oldukları karar karışma gibi bir lüksüm yok. Ben sadece bu konudaki yorumumu yapıyorum. Bafra Belediyespor'un ikinci yarıda oynadığı tüm maçların bu şekilde değerlendirilmesi bana göre daha adil bir karar olurdu. Bu durumda Bafra Belediyespor ile oynayıp puan alamayan ve Bafra Belediyespor ile maç yapmadan puan alan takımların arasındaki adalet dağılımının eşit olduğunu düşünmüyorum. Federasyonun verdiği karara saygı duyuyorum. Bu durumda bizim avantajımız çok azalıyor. Örneğin bir Çorumspor bizden çok daha avantajlı bir duruma geçmiş oluyor. Sonuç olarak federasyon tarafından verilen bu kararı çok adil bir karar olarak değerlendirmiyorum" dedi.

(SÖ-İY-OK-S)

Kaynak: İHA