Tff 3. Lig

Tff 3. Lig 3. Grup'ta Şampiyonluk Mücadelesi Veren Denizli Belediyespor, Hafta Sonunda Kendi Sahasında Karşılaşacağı Ispartaspor'u Yenerek Hedefine Bir Adım Daha Yaklaşmak İstiyor.

Tff 3. Lig

TFF 3. Lig 3. Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Denizli Belediyespor, hafta sonunda kendi sahasında karşılaşacağı Ispartaspor'u yenerek hedefine bir adım daha yaklaşmak istiyor.

Geçen hafta Aliağa Belediyespor mağlubiyetiyle şampiyonluk yarışında beklemediği puan kaybına uğrayan ve liderliği Akhisar Belediyespor'a kaptıran Kırmızı-beyazlı ekip, ilk 3 takımın doğrudan çıkacağı 2. Lig yolunda son 3 maçta puan kaybetmek istemiyor. Hafta sonunda kendi sahasında Ispartaspor ile karşılaşacak olan Denizli Belediyespor'da tüm hesaplar galibiyet üstüne yapılıyor. Aliağa Belediyespor mağlubiyetini unuttuklarını belirten Denizli Belediyespor Teknik Direktörü Ali Yalçın, son üç maçtan ikisini kazandıkları takdirde 2. Lig'e yükseleceklerini belirterek, "Yıllardır özlemini çektiğimiz şampiyonluğa ulaşacağız" dedi. Ligdeki son 3 maçın ikisini kendi sahalarında oynayacaklarını, bu avantajı iyi kullanmak istediklerini belirten Yalçın, "İlk 3 sırayı paylaşan takımlar doğrudan 2. Lig'e çıkacak. 2 maç kazandığımız taktirde bu hedefime ulaşacağız. Bu hafta Ispartaspor'u yenerek engellerden birini kayıpsız atlatmak istiyoruz. Lig sonuna kadar en azından bulunduğumuz yeri korumak istiyoruz" dedi.

Hazırlıklarını Doğan Seyfi Atlı Stadı'nda sürdüren Kırmızı-beyazlı ekip'te sakatlıkları bulunan Fatih Koyugölge, Hüseyin Ateş, Fatih Aslan ve Nevzat'ın tedavileri sürerken, bu oyuncuların oynayıp oynamayacağının maç gününde belli olacağı belirtildi.

(AV-SÇ-İY-S)