Tff. 3. Lig

Tff. 3. Lig

Tff. 3 Ligde Sıkıntılı Günler Geçiren Aydınspor'da Tekrar Kongre Kararı Alınmasıyla Umutlanan Taraflar Takıma Katılan Yeni İsimle Heyecanlandı. Amatör Kümeye Düşme Tehlikesi ile Karşı Karşıya Kalan Aydınspor, Kentte Taraftarları Seferberliğe İterken Kentin İleri Gelenleri Sessizliğini Koruyor. Ligin Başlamasına Az Bir Zaman Kala Teknik Direktör Faruk Korkmaz Tarafından Kadro Dışı Bırakılan Ha...

Tff. 3. Lig

TFF. 3 ligde sıkıntılı günler geçiren Aydınspor'da tekrar kongre kararı alınmasıyla umutlanan taraflar takıma katılan yeni isimle heyecanlandı. Amatör kümeye düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalan Aydınspor, kentte taraftarları seferberliğe iterken kentin ileri gelenleri sessizliğini koruyor. Ligin başlamasına az bir zaman kala Teknik Direktör Faruk Korkmaz tarafından kadro dışı bırakılan Hakan Sofuoğlu'nun takıma geri dönerek antrenmanlara katılması taraftarı ümitlendirdi.

Aydın'dan uzak kaldığı zamanda da Aydınspor'u yakından takip ettiğini söyleyen Hakan Sofuoğlu, "Ligin başlamasına az bir zaman kala Teknik Direktör Faruk Korkmaz'ın bizi kadro dışı bırakması, kulüp bulmamızı engelledi. Kendime bir kulüp bulamadığım için değil, 1 yıl ekmeğini yediğim Aydınspor'daki olumsuz tabloya üzüldüğüm için tekrar Aydın'a dönem kararı aldım. Geçmişi unutup Aydınspor için neler yapabiliriz onlara bakmak gerekiyor. Yönetim krizi sonuçlanana kadar takıma en az kaybı yada en yüksek faydayı nasıl sağlarız onları düşünmek lazım. Geçmişi başarılarla dolu Aydınspor'a 3. Ligden düşme tehlikesi yaşamak yakışmıyor" dedi.

Aydınspor'u içinde bulunduğu durumdan kurtarmak için bütün Aydın'a görev düştüğünün altını çizen Hakan Sofuoğlu, hafta sonu Mukan Perinçek Stadında oynanacak olan Ispartaspor maçında taraftarın kendilerini yalnız bırakmamalarını istedi

Geçen hafta yapılan kongrede sahipsiz kalan Aydınspor'da şu ana kadar yönetime resmi olarak bir talip çıkmazken, Başkan Ali Uzunırmak'ın yeni bir liste oluşturup kulüp başkanlığına devam edeceği öğrenildi.

(İK)

16.01.2008 23:45 TSİ

Kaynak: İHA