Tff 3. Lig

Tff 3. Lig 3. Grup Takımlarından Nazilli Belediyespor'da Sezon Öncesi Son Rütuşlar Yapılıyor. Sezona En İyi Şekilde Girmek İstediklerini Belirten Nazilli Belediyespor Basın Sözcüsü Ayhan Yeloğlu, Geçen Yıl Yaşanan Kötü Olayı Bu Yıl Unutturmak İstediklerini Söyledi.

Tff 3. Lig

TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından Nazilli Belediyespor'da sezon öncesi son rütuşlar yapılıyor. Sezona en iyi şekilde girmek istediklerini belirten Nazilli Belediyespor Basın Sözcüsü Ayhan Yeloğlu, geçen yıl yaşanan kötü olayı bu yıl unutturmak istediklerini söyledi.

Nazilli Belediyespor'un şu ana kadar yapmış olduğu hazırlık maçlarındaki performansının, lige güçlü bir şekilde hazır olmak için yapılan çalışmaların memnuniyet verici olduğunu belirten Nazilli Belediyespor'un Basın Sözcüsü Ayhan Yeloğlu, geçmiş yıllardan ders aldıklarını söyledi. Bu yıl hata yapma lükslerinin bulunmadığını ifade eden Yeloğlu, "Her geçen gün eksiklerini tamamlayan takımımızda, lige az bir süre kala son hazırlık maçları ile kadroyu oturtmaya çalışıyoruz. Hocamız ve yönetimimizle her an

iletişim halinde, sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde, takımla ilgili sorunları, gelişmeleri, yapılması gerekenler hakkında ortak paydada buluşup kararlar alıyoruz. Her zaman takımımızın başarısı için çalışmalarımız bu şekilde olacak. Biz Nazillispor ailesi olarak, taraftarı, yöneticisi, teknik kadrosu ve oyuncuları ile her geçen gün daha da güçlenerek hak ettiğimiz yere geleceğiz. Yapılan bu çalışmalarla beklentileri karşılayacağımızı ümit ediyorum" dedi.

Geçen sezondan kalan futbolcuların takıma yeni katılan arkadaşlarına uyum sağlamaları açısından yardımcı olduklarını ifade eden Yeloğlu, bu durumun kendilerini sevindirdiğini kaydetti. Takım içerisindeki tatlı bir rekabet ortamının bulunduğunu belirten Ayhan Yeloğlu, takımdaki havanın sezon sonuna kadar devam ettirilmesi halinde sezon sonunda 2. Lig'e yükseleceklerine inandıklarını söyledi.

(AS-DAK-YK-İK-OK-S)