Tff 2. Lig Yükselme Grubu

Erzurumspor Kulübü Başkanı Bekir Ilıcalı, Kardemir Karabükspor Karşısında Alınan Galibiyetle İlgili Açıklamalarda Bulundu.

Tff 2. Lig Yükselme Grubu

Erzurumspor Kulübü Başkanı Bekir Ilıcalı, Kardemir Karabükspor karşısında alınan galibiyetle ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Ilıcalı, yaptığı açıklamada, "Kardemir Karabükspor galibiyetinden dolayı gerçekten çok mutluyuz. Özellikle son haftalarda yaşamış olduğumuz kötü sonuçlar bizi oldukça üzdü, bu aynı zamanda Erzurumsporlular'ı da üzdü" dedi. "Biz iyi bir takım olduğumuzu, bunu hak ettiğimizi her zaman söylüyoruz. Fakat sonuçta bu futbol gölü attığı zaman, takımı yendiğiniz zaman puan alıyorsunuz ve ligdeki yeriniz de ona göre belli oluyor" diyen Ilıcalı, "Bugünkü maç, oldukça zor bir maç oldu. Önce yenik duruma düştük, daha sonra futbolcu arkadaşlarımız büyük özveriyle oynadılar ve kalitelerini ortaya koydular. Sonuçta da kazandılar" diye konuştu.

Erzurumspor'un ligde 10 puanla 9. sırada olduğunu hatırlatan Ilıcalı, "Ancak Karabükspor'un 16 puanı olduğunu düşünürsek, aramızda 6 puan var. Öyle sanıyorum ki, ligin son haftasına kadar bu çekişme aynen bu şekilde devam edecek. Birbirine denk, aynı güçte ve kaliteli takımların mücadele ettiği bir lig ve biz bu ligde tüm imkansızlıklarımıza rağmen mücadele etmeye uğraşıyoruz" şeklinde konuştu.

(AY-İRT-KÇ-OK-S)

Kaynak: İHA