Tff 2. Lig

Tff 2. Lig Takımlarından Tokatspor, 2 Dönem Fenerbahçe'de, Son 4 Yıldır da Alanyaspor'da Top Koşturan Taner Savut'u Renklerine Bağladı.

Tff 2. Lig

TFF 2. Lig takımlarından Tokatspor, 2 dönem Fenerbahçe'de, son 4 yıldır da Alanyaspor'da top koşturan Taner Savut'u renklerine bağladı.

Tokatspor Basın Sözcüsü Kaya Çakırtaş, transferler netleştikçe basın yolu ile duyurmaya devam edeceklerini belirterek, Mustafa Ceviz, Şinasi Ev (Alibeyköy), Evren Odyakmaz (Sivasspor), Adem Sağlam (Sürmenespor), Özgür Mollamehmetoğlu (Pazarspor), Fatih Cimilli (Erzincanspor), Serdar Uçgan (Üsküdar Anadoluspor), Mikalil Kılıç (Anakara Demirspor) ve Taner Savut'un (Alanyaspor) artık Tokatsporlu olduklarını kaydetti.

Tokatspor Kulübü Başkanı Sami Ülkü ise Tokatspor'un emin adımlarla hazırlıklarını sürdürdüğü belirterek, "Bizler idareciler olarak maddi ve manevi her türlü çalışmalarımız Tokatspor'un geleceği için sarf ediyoruz. Halkımızdan, spor severlerden takıma desteklerini arttırmalarını bekliyorum. Bizler Tokatlı olan iki Namık arkadaşlarımızla bu yola çıktık ve devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz her çalışma Tokatspor'un daha ileriye gitmesini sağlamaktır. Yeni transferleri Tokatspor için en iyisi olduğu kanısındayım" dedi.

Taner Savut, imza töreninde kendini tanıtarak futbol hayatına İzmirspor altyapısında başladığını ifade ederek, "7 sene burada oynadıktan sonra 4 sene İzmirspor'da oynadıktan sonra sırasıyla 2 sezon Fenerbahçe, 1 sezon Göztepe, 2 Sezon Siirt Jetpaspor, 2 yıl Sakaryaspor ve 4 yıldır Alanyaspor'da top oynadım. Bundan sonra Tokatspor'da oynayarak takımımın başarısı için top koşturacağım" diye konuştu.

(Nİ-MFS-OK-S)