Tff 2. Lig

Şanlıurfaspor Kulübü Asbaşkanı Müslüm Alemdaroğlu, Şanlıurfa Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Topuzoğlu'nun Şanlıurfaspor ile İlgili Açıklamalarına Sert Tepki Gösterdi.

Tff 2. Lig

Şanlıurfaspor Kulübü Asbaşkanı Müslüm Alemdaroğlu, Şanlıurfa Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Topuzoğlu'nun Şanlıurfaspor ile ilgili açıklamalarına sert tepki gösterdi.

Şanlıurfaspor Asbaşkanı Müslüm Alemdaroğlu, Şanlıurfa Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Topuzoğlu'nun haddini aşan açıklamalar yaptığını söyleyerek, "Şanlıurfa Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Topuzoğlu'nun 'Şanlıurfaspor için 2 kulüp lükstür ve Şanlıurfaspor yönetiminin kadro dışı bıraktığı futbolcular için kapılarımız sonuna kadar açıktır' açıklamaları haddini aşan açıklamalardır. Bülent Topuzoğlu, kim oluyor ki, bu denli kendini aşan açıklamalarda bulunuyor. Belediye Başkanı, yardımcıları ve

Şanlıurfa Belediyespor yönetimi bu konuda Bülent Topuzoğlu'na haddini bildireceklerdir. GAP'ın başkenti, 2 milyona yakın nüfusu ile ülkemizin sayılı illerinden biri olan ilimizin kaç profesyonel takımla liglerde mücadele edecek olmasının yorumunu yapacak en son kişi bile sayın Bülent Topuzoğlu değildir. Bu boşluğu nasıl buluyor bilmiyorum, ama bildiğim tek şey var o da herkesin haddini ve yerini bilmesidir. Bizim yönetim kurulu kararı ile kadro dışı bıraktığımız 4 futbolcu için ne Belediyespor ile ne de

başka herhangi bir kulüple görüşmelerimiz olmamıştır. Yöneticilerin bile açıklama yapmadığı bir konuda Bülent Topuzoğlu'nun bu nevi açıklamasını etik bulmuyor ve kınıyorum. Sayın Bülent Topuzoğlu'na Belediyespor yöneticileri gerçek yerini göstereceklerdir" ifadelerini kullandı.

(HA-ST-İY-S)