Tff 1. Ligi

Samsunspor, Celil Sağır ile 1 Yıllık Opsiyonlu Sözleşme İmzaladı.

Tff 1. Ligi

Samsunspor, Celil Sağır ile 1 yıllık opsiyonlu sözleşme imzaladı.

Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan imza töreninde konuşan Samsunspor Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü İmran Okumuş, 14 yıl Samsunspor'da forma giyen Celil Sağır'ın yuvaya dönmesinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Teknik Direktör Yücel İldiz'in vereceği rapor doğrultusunda 3-4 futbolcu daha transfer etmeyi istediklerini belirten Okumuş, "Nokta transferler yapacağız. Teknik direktörümüzün isteği doğrultusunda kaleci, stoper, sağ bek ve forvete birer futbolcu daha transfer etmeyi düşünüyoruz. Bazı

görüştüğümüz futbolcular var. Futbolcuların kendileriyle olan görüşmelerimiz olumlu geçti. Kulüpleri ile olan problemleri de çözdüğümüzde transferleri gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

Yoğun bir şekilde kombine bilet talebi olduğunu ifade eden Okumuş, Samsun'da 7 ayrı noktada ve ilçelerde standlar kurarak kombine bilet satışlarını arttıracaklarını sözlerine ekledi.

Geçmişte eski yöneticilerle yaşadığı problemler için özür dileyen Celil Sağır, "Gerçek Celil'i bu sene herkes seyredecek. Samsunspor'u layık olduğu yere getireceğiz" dedi.

(İG-SA-İK-OK-S)