Tff 1. Lig

Samsunspor Yönetim Kurulu; İstifa Eden Başkan Sezgin Gümüş'ü İkna Etme, 2 Yönetim Kurulu Üyesinin İstifasını Kabul Etmeme, 2'sini İse Daha Sonra Görüşmek Üzere Bekletme Kararı Aldı.

Tff 1. Lig

Samsunspor Yönetim Kurulu; istifa eden başkan Sezgin Gümüş'ü ikna etme, 2 yönetim kurulu üyesinin istifasını kabul etmeme, 2'sini ise daha sonra görüşmek üzere bekletme kararı aldı.

TFF 1. Lig takımlarından Samsunspor'da Kulüp Başkanı Sezgin Gümüş, Asbaşkan İmran Okumuş, Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Başgöz, Yönetim Kurulu Üyeleri Cahit Kaya ve Aykut Çepni'nin istifasının ardından yönetim kurulu, Nuri Asan Tesisleri'nde olağanüstü toplandı. Akşam saatlerinde gerçekleştirilen toplantıda yönetim kurulu, ikinci başkan Savaş Gedikli başkanlığında göreve devam kararı aldı. Toplantıda, istifa eden Başkan Sezgin Gümüş'ün yeniden başkanlığa dönmesi için ikna edilmesi, İmran Okumuş ve Cahit

Kaya'nın istifalarının ileriki günlerde yeniden görüşülmesi, Aykut Çepni ve Hüseyin Başgöz'ün ise istifalarının kabul edilmemesi yönünde karar alındığı öğrenildi.

(MD-SA-MFS-OK-S)