Antalya'da Kız Çocuklarına Cinsel Organını Gösteren Sapık Konuştu: İstem Dışı Görünmüş Olabilir

Antalya'da Kız Çocuklarına Cinsel Organını Gösteren Sapık Konuştu: İstem Dışı Görünmüş Olabilir

Antalya'nın Manavgat ilçesinde 2 kız çocuğu ve bir kadın güvenlik görevlisine teşhircilik yapan sapık ifadesinde "Giymiş olduğum şortun geniş olması nedeniyle istem dışı cinsel organım görünmüş olabilir." dedi.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde 2 kız çocuğuyla kadın güvenlik görevlisine karşı teşhircilik yöntemiyle cinsel istismar suçu işlediği iddia edilen T.B. (30), ifadesinde "Giymiş olduğum şortun geniş olması nedeniyle istem dışı cinsel organım görünmüş olabilir" dedi.

KÖPEĞİN FOTOĞRAFI GÖSTERECEĞİM DİYEREK ÇOCUKLARI YANINA ÇAĞIRDI

Manavgat Aşağı Hisar Mahallesi'nde geçen haziran ayında meydana gelen olayda, kız çocukları S.Ç. (14) ve E.A. (13) evlerinden çıkıp okula giderken, yanlarına otomobiliyle yaklaşan T.B., köpeğini kaybettiğini iddia ederek, cep telefonundan köpeğin fotoğrafını göstermek için çocukları yanına çağırdı.

ÇOCUKLAR, SÜRÜCÜNÜN CİNSEL ORGANININ DIŞARIDA OLDUĞUNU GÖRDÜ

Fotoğrafa bakmak için otomobile yaklaşan E.A. ve S.Ç., T.B.'nin şortunun baldırına kadar sıyrık ve cinsel organının dışarıda olduğunu gördü. Çocuklar bağırarak olay yerinden kaçarken, şüpheli T.B. de otomobiliyle hızla uzaklaştı. Evleri yakın olan E.A. ve S.Ç. olayı ailelerine anlatınca T.B. hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

DAHA ÖNCE KADIN GÜVENLİK GÖREVLİSİNE TEŞHİRCİLİK YAPMIŞ

Manavgat Cumhuriyet Savcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, şüphelinin eylemine ilişkin çocukların pedagog eşliğinde ifadelerinin alındığı hatırlatıldı. Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptıkları soruşturma sırasında şüphelinin geçen mayıs ayında da park yasağı olan bir okulun önüne otomobilini park ettiği kaydedildi. Okulun kadın güvenlik görevlisi S.Y.'nin (26) aracını çekmesi için kendisini uyarmaya geldiği sırada T.B.'nin pantolonunun fermuarı açık, cinsel organı dışarıda şekilde otomobilde oturduğunu gördüğü ve olay yerini terk ederek, durumu okul müdürüne anlattığı belirtildi.

"CİNSEL AMAÇLI TACİZ" SUÇUNDAN CEZALANDIRILMASI İSTENDİ

Polisin yakaladığı T.B.'nin sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandığı kaydedilen iddianamede şüphelinin 'cinsel amaçlı taciz' suçundan cezalandırılması istendi.

Olayla ilgili dava Manavgat 2'nci Asliye Ceza Mahkemesi'nde görüldü. Davaya sanık T.B., mağdurlar E.A. ve S.Ç. ile şikayetçi olan S.Y. ile kızların babaları M.A., S.Ç. ve tarafların avukatları katıldı. Duruşmada ifadesi alınan T.B., olay zamanı köpeğiyle Hatay'dan geldiğini, Manavgat'ta kalacak yeri olmadığı için otomobilinde köpeğiyle birlikte kaldığını anlattı.

"İSTEM DIŞI CİNSEL ORGANIM GÖRÜNMÜŞ OLABİLİR"

Sabah köpeğini bıraktığını ancak daha sonra bulamadığını aktaran T.B., ifadesinde şöyle dedi:

"Sorduğum şahıslardan biri bana köpeğimin ırmak kenarına doğru gittiğini söyledi. Ben de mesafe uzun olduğu için arabayla gitmeye karar verdim. Havanın sıcak olmasından dolayı arabada üzerimdeki pantolonla birlikte iç çamaşırımı da çıkarak şort giydim. Daha sonra arabayla köpeğimi aramaya başladım. Onlarca kişiye köpeğimi sordum, sorarken köpeğimin telefonumda bulunan fotoğrafını gösterdim. Mağdur çocuklara da köpeğini görüp görmediklerini sormuş olabilirim. Giymiş olduğum şortun geniş olması nedeniyle istem dışı cinsel organım görünmüş olabilir. En sonunda üç hanımefendi bana yardım etti. Bu sırada polisler yanıma geldi, ben polislere köpeğimi kaybettiğimi bana yardımcı olmalarını söyledim. Polisler kimliğimi vermemi söyledi, daha sonra kelepçe takarak beni götürdü. Benim ailem tarımla uğraşmaktadır, geçimleri için benim yardımıma ihtiyaçları vardır. Kesinlikle bilinçli şekilde kimseye cinsel organını göstermedim. Suçlamaları kabul etmiyorum. Bu nedenle beraatımı ve tahliyemi talep ederim."

KIZ ÇOCUKLARI VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ŞİKAYETÇİ OLDU

Duruşmada pedagog eşliğinde ifade veren kız çocukları E.A. ve S.Ç. ile güvenlik görevlisi S.Y. yaşadıklarını anlatarak, sanıktan şikayetçi oldu. Duruşmada şikayetçi olarak bulunan E.A.'nın babası M.A., S.A.'nın babası S.A. da çocuklarının psikolojilerinin bozulduğunu belirterek şikayetçi olduklarını belirtti.

YORUMLAR (4)

 • MUSTAFA ÇİFÇİ (MUSTAFA.B.YAPALAK@GMAİL):
  yorumlara bakıyorum da ne kadar cahil ve at gözlüğü takmış olduğumuz ortaya çıkıyor. Bu olayla Türk toplumunun kültürünü yargılayanlardan, Manavgat ilçesini topyekun suçlayanlara kadar var. İyi ki sapığın ne iş yaptığı belirtilmemiş. Yoksa yaptığı işi yapanların da hepsini sapık ilan ederdiniz. Allah ıslah etsin. . . 100. 000''de 1 ihtimalerle Manavgat''ı suçlayan zat ve 1 milyon da 1''le Türk toplumunu yargılayan zat. . . . Kendinize gelin. . . Bunlar toplumda ayrıştırmanın bilinç altı yansımaları. . .
 • BİRİSİ:
  Bu konudan farklı olarak erkek şortları çok bol. Oturup kalkarken mal ortaya çıkıyor. Terbiyesizliğin alemi yok. Adam gibi adam olmak lazım. Hayvan gibi mal ortada sallayarak dolaşmak adamlık değil hayvanlıktır.
 • İSİM:
  küçük yaştan beri göstermeye alıştırıldığı için o psikolojiden çıkamamış adam suçlu Türk toplumu sapıkça çocuk yetiştirmesi
 • DİPNOT:
  DİKKAT ETTİNİZMİ BİLMİYORUM AMA ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDE OLAY OLMAYAN BİR AY GEÇMİYOR.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.