Teşekkürler Elazığ

Teşekkürler Elazığ

Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Elazığlılar Üzerlerine Düşeni Fazlasıyla Yapmışlardır Dedi.

Teşekkürler Elazığ

Elazığ Belediyesi hizmet binası başta olmak üzere 36 alanda gerçekleşen resmi açılış törenlerine katılan Başbakan sayın recep tayyip erdoğan'a gösterilen son derece yoğun ilgi karşısında hemşerilerimize teşekkür eden belediye başkanı süleyman selmanoğlu, elazığlılar üzerlerine düşeni fazlasıyla yapmışlardır dedi.

Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın her gelişinde büyük bir sevgi seliyle kendisini karşılayan aziz hemşerilerimizin son derece misafirperver ve gakkoşlara yakışır bir ağırlama gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Selmanoğlu, Aziz Hemşerilerimiz bizleri bu defa da mahcup etmedi diyerek vatandaşlarımıza en kalbi teşekkürlerini sundu.

Elazığ'ın Dünya Lideri Sayın Başbakanımızı en üst derecede karşıladığını ve resmi açılış törenleri başta olmak üzere programlarda herhangi bir sorun yaşanmadığını ifade eden Başkan Selmanoğlu açıklamasında şunları söyledi:
"Heyecanla beklediğimiz Sayın Başbakanımızı değerli hemşerilerim adeta bağırlarına bastı. Sayın Başbakanımız da konuşmalarında gakkoşlara olan sevgisini fazlasıyla ifade etti.

Değerli hemşerilerim saatler öncesinden açılış alanına gelerek, dünyanın gıptayla baktığı Sayın Başbakanımızı beklediler. Kendisinin de ifadesiyle Muhteşem Hizmet Binasının açılışına tanıklık eden değerli hemşerilerime ne kadar teşekkür etsek azdır. Hizmetlerimizde her zaman vatandaşlarımızın mutluluğunu esas alan projelere imza attık. Bundan sonra da aynı çizgide hareket edeceğimizi belirtiyor, bu mutluluğu bizlerle yaşayan sevgili hemşerilerime minnettar olduğumu ifade etmek istiyorum.Kaynak: Bültenler