Terör Protestosu Sırasında Bacağından Vuruldu

Terör Protestosu Sırasında Bacağından Vuruldu

Adana'da Evinde Yemek Yiyen Bir Vatandaş, Terör Protestosu Sırasında Bir Magandanın Silahından Çıkan Kurşunla Bacağından Yaralandı.

Terör Protestosu Sırasında Bacağından Vuruldu

Adana'da evinde yemek yiyen bir vatandaş, terör protestosu sırasında bir magandanın silahından çıkan kurşunla bacağından yaralandı.

Olay, Selahattin Alanya Mahallesi 3826 Sokak numara 73/5'te saat 20.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, evinde akşam yemeğini yiyen Şafak Gürbüz (20), bir anda bacağında bir acı duydu. Dizinin kanamaya başlamasıyla birlikte evinde halının üzerinde bir kurşun gören Gürbüz durumu polise bildirdi. Kaldırıldığı Adana Numune Hastanesi'nde gördüğü tedavinin ardından taburcu olan Gürbüz, "Nerden, nasıl geldiğini anlamadım. Sadece evin camına bir şeyin çarptığını duydum. O sırada hemen dizimde

bir acı hissetmeye başladım. Kontrol ettiğimde evin halısının üzerinde bir kurşun gördüm. Sanırım yoldan geçerken birisi havaya ateş açtı o kurşunda evime isabet ederek, beni dizimden yaraladı" dedi.

Adana'da gece boyunca terörü lanetleyerek, etrafa ateş açan şahıslar üzerinde Adana İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin uygulama yaptığı belirtildi.

(EÖ-ÖZ-Y)

Kaynak: İHA