Terör Örgütüne Yönelik Operasyonlar

Terör Örgütüne Yönelik Operasyonlar

AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, "CHP'lilere tavsiyemiz böyle bir süreçte taraflarını net olarak belirlemeleridir.

Terör Örgütüne Yönelik Operasyonlar

AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, "CHP'lilere tavsiyemiz böyle bir süreçte taraflarını net olarak belirlemeleridir. ya milletin yanında yer alacaksınız ya da illegal yapılanmaların, terör örgütlerinin kuyruğuna takılarak marjinal bir siyasi hareket olarak kalacaksınız" dedi.

Nesrin Ulema yaptığı yazılı açıklamada, CHP İzmir milletvekili Mustafa Balbay ve partinin İzmir yönetiminin yaptıkları açıklamalarda teröre yönelik operasyonlarını "sadece sol örgütlere yönelik operasyonlar gibi" gösterdiğini iddia etti.

Operasyonların Türkiye'nin güvenliğini doğrudan ya da dolaylı olarak hedef alan DAEŞ, PKK ve DHKP-C başta olmak üzere tüm terör örgütlerini kapsadığını bildiren Ulema, açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Sayın Balbay'dan Türkiye'nin birliğine, bütünlüğüne, huzur ve barışına yönelen tehdit unsurlarını sahiplenmek yerine keşke Narlıdere'de otobüsün içinde cayır cayır yakılmak istenen insanlarımıza, bombalı saldırıların hedefi olan AK Parti ilçe binamıza yönelik de bir değerlendirme beklerdik. CHP'li Balbay'dan ailesinin yanında şehit edilen binbaşımız, yataklarında uyurken, göreve giderken şehit edilen asker ve polislerimiz için de bir başsağlığı mesajı, bir üzüntü ifadesi sarf etmesini beklerdik.

Türkiye'nin terörle mücadelesinden rahatsız olan kesimlerin bilmesi gerekir ki milletimizin refahı ve huzurunu bozmaya kalkışan her türlü terör odakları ve illegal yapılanmalarla mücadelemiz aralıksız sürecek. CHP'lilere tavsiyemiz böyle bir süreçte taraflarını net olarak belirlemeleridir. ya milletin yanında yer alacaksınız ya da illegal yapılanmaların, terör örgütlerinin kuyruğuna takılarak marjinal bir siyasi hareket olarak kalacaksınız."

Kaynak: AA