Terim: "Oyuncuların Performansından Memnunum'

Terim: "Oyuncuların Performansından Memnunum'

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Bosna-hersek Maçına Dek Elemelerde Mükemmel Bir Performans Gösteren Oyuncularından Memnun Olduğunu Söyledi.

Terim:

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Bosna-Hersek maçına dek elemelerde mükemmel bir performans gösteren oyuncularından memnun olduğunu söyledi.

Fatih Terim, milli takım kafilesinin konakladığı Dortmund Hilton Oteli'nde, gurbetçileri Brezilya maçına çağırmak üzere düzenlediği basın toplantısında, oyuncuların ve teknik ekibin, Bosna-Hersek maçının yitirilmesi nedeniyle üzgün olduklarının açık olduğunu ve öyle olması gerektiğini belirterek, "Ben performanslarından memnunum. Grubun en iyi takımı biziz" dedi.

Terim, dün geceki maçta da topu oynayan tarafın kendileri olduğunun altını çizerek, "Hiç şüphem yok, top oynayan biziz ama bazen böyle bütün istemediğiniz şeylerin biraraya geldiği oluyor. Konsantre eksikliğimiz nedeniyle hiç aklımızda olmayan bir kayıp verdik. Grubumuzda kendimize ancak biz rakip oluruz" diye konuştu.

Konuşmasında Brezilya maçına da değinen deneyimli teknik adam, Brezilya maçının 80 ülkeden naklen yayınlanacağını bildirdi.

Brezilya'nın da kendileriyle maç oynayarak devreyi kapatmak istediğini ifade eden Terim, şöyle devam etti:

"Brezilya ile her zaman oynanmıyor. Brezilya ile oynamak önemli bir prestij. Oyuncularımızın burada edineceği tecrübe ve çıkaracağı ders çok önemli."

Kimi görmediği futbolcuları bu maçta görme fırsatı da bulacağını belirten Terim, "Hem tecrübe hem de ciddi bir hazırlık maçı olarak Brezilya ile oynayacağız" dedi.

Kaynak: AA