Tepe Savunma'dan Güvenlik Sektöründe Bir İlk

Tepe Savunma'dan Güvenlik Sektöründe Bir İlk

17.05.2018 10:43 | Son Güncelleme: 17.05.2018 10:43
Tepe Savunma'dan Güvenlik Sektöründe Bir İlk

13 bin çalışanıyla Türkiye'nin öncü şirketleri arasında yer alan Tepe Savunma ve Güvenlik A.Ş, güvenlik sektöründe bir ilki gerçekleştirdi.

Yenilikçilik politikasını şirket çalışanlarına yönelik başlattığı Ideathon maratonuyla güçlendiren Tepe Savunma, Ideathon Projesi ile hizmetlerini deneyim, hız, dijitalleşme, yetkinlik iyileştirmesi yaratacak; uygulanabilir, özgün, fayda sağlayacak fikirlerle geliştirmeyi planlıyor.

İnovatif fikirleri hayata geçirerek sektörün büyümesine ivme kazandırmayı hedefleyen Tepe Savunma, fikir maratonunun ilk adımı olan Ideathon Projesi ile çalışanlarına fikirlerini özgür bir platformda anlatma fırsatı sundu. Ideathon Day'de dereceye giren çalışanların fikirleri, geliştirilerek Tepe Savunma'da hayata geçirilme şansını bulacak.

Ideathon Day'de sunumlarını gerçekleştirerek ödül almaya hak kazanan Tepe Savunma çalışanları; birinci Emirhan Erdoğan, ikinci Murat Şaşmaz ve üçüncü İlker Gündoğdu ile Gökhan Altınok ödüllerini Genel Müdür Bora Doğualp'in elinden aldılar.

TEPE SAVUNMA YARATICI FİKİRLERİN PEŞİNDE

Güvenlik sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıracak fikir arayışında olduklarını söyleyen Tepe Savunma Genel Müdürü Bora Doğualp, "Endüstri 4.0'ı ana gündem maddesi yapıp, inovatif ürünlerle büyümeyi hedefliyoruz. Sektörümüze öncülük yapmasını düşündüğümüz ideathon ve haziran ayında gerçekleştireceğimiz hackathon ile şirketimize dolayısıyla sektörümüze deneyim, hız, dijitalleşme, yetkinlik iyileştirmesi yaratacak; uygulanabilir, özgün, fayda sağlayacak fikirleri bulmayı ve geliştirip uygulamaya geçirmeyi planlıyoruz "diye konuştu.

"Aramızdaki bağ yenilikçi fikirlerle güçleniyor" anlayışıyla hareket ettiklerini belirten Doğualp, Ideathon Day'de çalışanların fikirlerinin geliştirilmesi, üretilmesi, hayata geçirilmesi ve pazarlanması eğitimlerini aldıklarını da söyledi.

HACKATHON 22-23 HAZİRAN'DA

Tepe Savunma, yenilikçi fikir arayışına sektöründe yine bir ilk olacak hackathon projesi ile devam edecek. Tepe Savunma, inovasyona verdiği değer doğrultusunda, 22-23 Haziran'da Habita'da hackathon etkinliği düzenleyecek. Üniversitelerin kuluçka merkezlerini, start up'ları, girişimcileri, yazılımcıları ve pazarlamacıları bir araya getirecek etkinlikte ortaya çıkacak yaratıcı fikirler, hayata geçirilip Tepe Savunma'da uygulanma şansını yakalayacak.

Kaynak: Bültenler

Manşet Haberler

title