Tenis Turnuvasında Dereceye Girenler Ödüllendirildi

Tenis Turnuvasında Dereceye Girenler Ödüllendirildi

Tenis Turnuvasında Dereceye Girenler Ödüllendirildi
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Yerel

Tokat'ın Turhal Özel Yıldırım Koleji, öğrenci velilerine yönelik '3. Babalar Tenis Turnuvası' düzenledi.

Tokat'ın Turhal Özel Yıldırım Koleji, öğrenci velilerine yönelik '3. Babalar Tenis Turnuvası' düzenledi.

Okulun konferans salonunda düzenlenen turnuvaya veliler ilgi gösterdi. Turnuvanın son derece çekişmeli ve zevkli geçtiğini belirten yetkililer, yarışmacıların beş kategoride mücadele ettiğini söyledi. Turnuva koordinatörü okul müdür yardımcısı Zafer Karabulut, velilerin etkinlikten çok memnun olduklarını ve teşekkürlerini ilettiklerini kaydetti. Tenis turnuvası sonucunda okul velilerinden Abdullah Şanlı birinci, Bülent Güleryüz ikinci, Hasan Murat Beşer üçüncü, Gökay Koçak dördüncü, Engin Ünlü beşinci ve Abdullah Yıldırım da altıncı oldu.

Dereceye giren velilere kupaları ve hediyeleri yapılan ödül töreninde takdim edildi. Yetkililer, birinciye çeyrek altın, ikinci ve üçüncüye gram altın, 4,5 ve 6’ncıya ise kol saati verildiği açıklandı. Tenis turnuvasını veliler arasında kaynaşma ve dayanışmayı daha da artırmak için yaptıklarını ifade eden Özel Yıldırım Koleji Müdürü Nahit Ören, yarışmanın son derece çekişmeli ve zevkli geçtiğini anlattı. Okul olarak sosyal ve kültürel faaliyetler çerçevesinde yıl içerisinde sürekli sportif ve kültürel faaliyetler yaptıklarını hatırlatan Nahit Ören, turnuvaya olan yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ören, turnuvaya bu kadar ilgi olacağını beklemediklerini de belirterek, "Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz tenis turnuvasına olan yoğun ilgi bizi ayrıca mutlu etti. Turnuvamız son derece güzel, zevkli ve çekişmeli geçti. Yarışmacılar son derece centilmence yarıştı. Turnuva velilerimiz arasında kaynaşmaya vesile oldu. Ben yarışmaya katılan bütün babaları katıldıkları için ve dereceye girenleri başarılarından dolayı kutluyor başarılarının devamını diliyorum." şeklinde konuştu.

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title