Tem Otoyolunda Feci Kaza Kamerada

Tem Otoyolunda Feci Kaza Kamerada

TEM otoyolunda feci kaza kameradaİSTANBUL - TEM Otoyolu Küçükçekmece mevkii Ankara istikameti yanyolda hızla ilerleyen bir araç, karşı şeritten gelen kamyonla kafa kafaya çarpıştı.

TEM otoyolunda feci kaza kamerada

İSTANBUL - TEM Otoyolu Küçükçekmece mevkii Ankara istikameti yanyolda hızla ilerleyen bir araç, karşı şeritten gelen kamyonla kafa kafaya çarpıştı. Kazada 2'si ağır olmak üzere 3 kişi yaralandı. Kaza anı güvenlik kameralarına yansıdı.
İstanbul'da öğle saatlerinde feci bir kaza meydana geldi. Tem otoyolu Küçükçekmece Tahtakale Mahallesi mevkiinde güney yanyolda seyir halinde olan 34 BF 1273 plakalı aracın şoförü, yokuş aşağı hızla giderken bir anda direksiyon hakimiyetini kaybedip karşı şeritten gelen 34 FH 1643 plakalı kamyonla çarpıştı. Çarpışma sonucu hurdaya dönen aracın içinde sıkışan T.B. ve F.E. olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından sıkıştıkları yerden kurtarıldı. Ağır yaralanan T.B. ve F.E. ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Hafif yaralanan kamyon şoförü R.B. ise olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ayakta tedavi edildi. Kaza nedeniyle yan yolda trafik yoğunluğu yaşandı.
Kaza anı güvenlik kamerasında
Yan yolda meydana gelen kaza güvenlik kameralarına da yansıdı. Güvenlik kameralarının kaydettiği görüntülerde yanyolda hızla ilerleyen 34 BF 1273 plakalı araç, bir anda yoldan çıkarak karşı şeritten gelen kamyonla çarpışıyor.