'Tekrar Birleşmedik'

'Tekrar Birleşmedik'

Usta Oyuncu Ferhan Şensoy'un Başrolünde Oynadığı 'Son Ders' Filminin Galası, Maçka'daki G-mall Sinemaları'nda Yapıldı. Galaya Damgasını Vuran İsimler de Şensoy ve Eski Eşi Derya Baykal Oldu.

'Tekrar Birleşmedik'

USTA OYUNCU FERHAN ŞENSOY'UN BAŞROLÜNDE OYNADIĞI 'SON DERS' FİLMİNİN GALASI, MAÇKA'DAKİ G-MALL SİNEMALARI'NDA YAPILDI. GALAYA DAMGASINI VURAN İSİMLER DE ŞENSOY VE ESKİ EŞİ DERYA BAYKAL OLDU.

Ferhan Şensoy'u, yalnız bırakmayan Derya Baykal ile kızı Ferhan, film gösterimi başlamadan önce Ferhan Şensoy ve avukatlarıyla mekandaki kafede soluklandılar. Gazetecilerin grubun fotoğrafını çekmek istemesi üzerine Derya Baykal, 'Biz birleşmedik. Sakın yanlış anlaşılmasın. Yanımızda avukatımız var' diyerek güldü. Agresif tavırlarıyla tanınan Ferhan Şensoy ise, Derya Baykal'la birlikte poz vermesini istedikleri için gazetecilere kızdı ve birlikte fotoğraf çektirmeyi kabul etmedi.

Ünlüler katıldı

Uğur Yağcıoğlu'nun senaryosunu yazdığı ve yapımcılığını üstlendiği, Yağcıoğlu ve Irak Okumuş'un yönettiği 'Son Ders'in galasına Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, Saadet Işıl Aksoy gibi ünlü isimler de vardı.

Kaynak: Gecce