Haberler

  Threads, X'e Karşı Gücünü Arttırıyor

  Güncelleme:

  Threads, Twitter alternatifi olarak büyük ilgi gören bir platformdur. Meta şirketi, yeni bir güncellemeyle X'te ücretli olan özelliği ücretsiz olarak Threads kullanıcılarına sunmaktadır. Ayrıca, kullanıcılar artık paylaşımlarında sesli notlar ekleyebilmektedir. Bu güncellemeyle Threads, rekabet ortamında gücünü arttırmaktadır.

  Kısa bir süre önce tanıtılan, X (Twitter) alternatifi olması hasebiyle büyük bir ilgiyle karşılanan Threads, rakibiyle arasındaki zorlu rekabet ortamındaki gücünü arttırmaya çalışıyor. Platformun çatı şirketi olan Meta, yayımlamış olduğu yeni bir güncellemeyle birlikte X'te ücretli olarak sağlanan özelliği ücretsiz olarak kullanıcı deneyimine sundu. İşte detaylar

  Threads, çok ciddi adımlar atıyor!

  Threads ; lansmanının hemen ardından çok kısa bir sürede rekor düzeyde kullanıcı kazanmayı başarmış, lakin bu kullanıcılarını platform içerisinde tutmayı başaramamıştı. Olumsuz bir seyir izleyen bu gidişatı masaya yatıran şirket, rekabeti kızıştıracak nitelikte adımlar atmaya başladı.

  Son olarak yayımlanan güncellemeyle birlikte Threads kullanıcıları, X'in Blue (Premium) abonelerine sunmakta olduğu paylaşım düzenleme yetkinliğini uygulama içerisinde ücretsiz olarak kullanabilme imkanı buldular.

  Söz konusu eklemeyle birlikte kullanıcı deneyimine sunulan bir diğer özellik sayesinde kullanıcılar, yaptıkları paylaşımlarda sesli notlar ekleyebilme imkanı buldular. Aşamalı olarak tüm kullanıcıların deneyimine sunulması beklenen özellik, şu an için yalnızca kısıtlı bir kullanıcı grubunun erişimine açıldı.

  X erişime kapatılabilir! Avrupa Birliği'nden Elon Musk'a rest

  Elon Musk'ın dikkat çekici tutum ve kararlarının sıklıkla gündeme taşındığı mevcut piyasada Meta, nispeten daha ciddi ve net adımlar atmak gayretinde gibi görünüyor. Küçük gibi görünen fakat görüntüsünün aksine son derece etkili olan bu adımlar, şirketin hedeflediği üzere rekabette avantaj kazanılmasını sağlıyor.

  Peki, sizler bu yeni Threads güncellemesiyle ilgili olarak neler düşünüyorsunuz? Sizce X, rakibinin attığı bu adım üzerine herhangi bir değişikliğe gidebilir mi? Platforma kazandırılan yeni sesli paylaşım özelliğini kullanışlı buldunuz mu? Görüşlerinizi ve tahminlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

  Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

  Threads Twitter Sosyal Medya Teknoloji Haberler

  Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

  Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

  Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

  Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

  Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

  Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

  Bakmadan Geçme

  24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
  AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

  AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title