Haberler

  2012, Tabletlerin Yıldızlaştığı Bir Yıl Oldu

  Güncelleme:

  2012 yılı dijital dünyanın çok hızlı devinim geçirdiği, özellikler akıllı telefonlar ve tabletlerin yıldızlaştığı bir yıl oldu.

  2012 yılında yıldızlaşan android işletim sisteminin en çok kullanılan ve en çok tercih edilen oyunlarını araştırdık.

  2012 yılı dijital dünyanın çok hızlı devinim geçirdiği; özellikler akıllı telefonlar ve tabletlerin yıldızlaştığı bir yıl oldu. Bu yıldızlaşma kendini tabletler ve akıllı telefonlardaki sürekli gelişen uygulamalarla ve tabii ki zamanımızı değerlendirmenin en iyi yollarından biri olan oyunlarla kendini gösterdi.

  Artık herkesin elinde bir Tablet veya akıllı telefon; evden okula; işe giderken bir oyun ile stres atıyor. İşte size; bağımlılık derecesinde kendine oyuncuları bağlayan 2012'nin en iyi Android Oyunları:

  Temple Run: Android oyunları arasında en popülerlerden biri olan Temple Run'da lanetli bir tapınak ve onu koruyan maymunlardan kaçmaya çalışıyorsunuz. Tabii bu kaçma kovalamaca sırasında karşınıza çeşitli engeller çıkıyor. Hem engelleri aşmaya çalışıyor hem maymunlardan kaçmaya çalışıyor hem de yol üstündeki altınları toplamaya çalışıyorsunuz. Karakteriniz bu kaçış sırasında yaptıklarıyla puanlar topluyor ve bu puanlarla çeşitli özellikler satın alabiliyorsunuz.

  Angry Birds Space: Bir oyun olmaktan çıkıp resmen bir marka haline gelen Angry Birds oyununun yeni versiyonunda kuşlarımızın amacı yavrularını kurtarmak. Oyunda yapılması gereken tek şey sapanla nişan alıp, kafeslerde tutsak tutulan yavruların kafeslerini parçalamak.

  Fruit Slice: Meyveleri bıçak ile parçalayarak puan kazandıran android oyunu Fruit Slice. Bu oyundaki en önemli nokta ise meyveleri parçalayan bıçağın parmağımız olması. Bir markanın televizyon reklamlarında bile kullanılan oyun grafikleri gerçekten çok eğlenceli. Oyunda en dikkat edilmesi gereken nokta ise meyvelerin arasında size gönderilen bombalar. Bombaların kesinlikle patlatılmaması gerekiyor.

  Bad Piggies: Bad Piggies; Angry Bird oyunundaki domuzların yönetilmesi ile oynanan bir android oyunu. Bad Piggies'de amaç; domuzlardan tarafından ele geçirilen ve Angry Birds yavrularının bulunduğu yeri gösteren haritanın dağılan parçalarını bir araya toplamak.

  Türkler tarafından 2012 yılında en çok tercih edilen ve oynanan Android oyunlarının diğerleri ise; Minecraft – Pocket Edition; N.O.V.A. 3; Amazing Alex; Plague; GTA: Vice City; Jetpack Joyride; Draw Something; Tower Defence; Drag Racing; PES olarak dikkat çekiyor.

  Kaynak: PcExtraComTr / Teknoloji

  Teknoloji Haberler

  İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

  İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

  Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

  Bakmadan Geçme

  21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
  İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

  İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title