Teknikerler Birliği; Sakarya'da Şubeleşiyor

Teknikerler Birliği; Sakarya'da Şubeleşiyor

Teknikerler Birliği; Sakarya'da Şubeleşiyor
Bültenler - Haberler | Güncel

Teknikerler Birliği; teknikerlerin lisans tamamlaması için, uzaktan eğitim almaları konusunda, dilekçe kampanyası başlattı.

Teknikerler Birliği Sakarya İl Temsilcisi Ebru Yılmaz Kağba; meslektaşlarının lisans tamamlama çalışması için, uzaktan eğitim almaları konusunda birliklerinin dilekçe kampanyası bulunduğunu söyledi.

TEKNİKERLER BİRLİĞE ÜYE OLMALI

Geçen yıl kurulun ve Türkiye genelinde beş şubesi bulunan Teknikerler Birliği'nin Sakarya İl Temsilcisi Ebru Yılmaz Kağba; teknikerlerin lisans tamamlama çalışması için, uzaktan eğitim almaları konusunda birliklerinin dilekçe kampanyası başlattığını söyledi. Teknikerlerin uzaktan eğitim alıp, lisans tamamlamaları için Teknikerler Birliği Sakarya İl Temsilciliğine başvurmaları gerektiğini vurgulayan Ebru Yılmaz Kağba; teknikerlerin dilekçe ve katılımları için, öncelikle birliğe üye olmaları gerektiğini söyledi.

Teknikerler Birliği Sakarya İl Temsilciğinin, önümüzdeki günlerde şube olacağının ve şube açılışın gerçekleşeceğinin müjdesini de veren Kağba; tüm meslektaşlarına çağrıda bulunarak, birliğe üye olmaları için destek beklediklerini söyledi. Kağba; meslektaşlarının www.tekniker.org.tr adlı internet sitesine girerek, kendileri hakkında daha detaylı bilgi alabileceklerini de dile getirdi.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title