Teknik Direktör Ekrem Al Elinde Şahane Bir Kadro Olduğunu Söyledi

İlk Yarıyı 25 Puanla 7'nci Sırada Bitiren Altay'ın Teknik Direktörü Ekrem Al, Uşakspor Deplasmanıyla Başlayacağı Maratonun İkinci Etabı Öncesi Umut Dolu Mesajlar Verdi.

Teknik Direktör Ekrem Al Elinde Şahane Bir Kadro Olduğunu Söyledi

İLK yarıyı 25 puanla 7'nci sırada bitiren Altay'ın teknik direktörü Ekrem Al, Uşakspor deplasmanıyla başlayacağı maratonun ikinci etabı öncesi umut dolu mesajlar verdi.

Devre arasında Metin ve Erol'u kaybederken Elazığspor'dan Macit'i alan, Emirhan-Mehmet ikilisinin Yimpaş Yozgatspor'dan dönmesini sağlayan siyah beyazlılar, altyapıdan Onur Bayraktar'ı da (A) takım kadrosuna dahil etti. Hukuk Kurulu'nun Metin konusunda vereceği kararı bekleyen Altay'ın Elazığsporlu Muzaffer'i de transfer etmeye çalıştığı bildririldi.

Yönetim cephesinde Nafiz Zorlu, Mehmet Erdoğan'dan başkanlık koltuğunu teslim alırken teknik direktör Al, mevcut kadroya çok güvendiğini söyledi. Metin ve Erol'u kaybettikleri için karalar bağlamadığını vurgulayan Ekrem Al, ''Elimde şahane bir ekip var. Gol atacak yeni adamlar bulunur. Bugün çıkıp (Şu kadar futbolcumuzu satıyoruz) desek kapış kapış alınır. Bu kapasiteyi kullanıp, her oyuncunun performansını artırmayı hedefliyorum'' dedi. ''Hedefe yürürken, futbolcuların değerlerini de arttıracağız'' diyen Al, daha sonra şöyle konuştu:''Antalya kampı faydalı geçti. 4 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldık. Futbolcuların özgüvenleri arttı. Elazığspor maçını genç bir ekiple oynadığımız için kaybettik. Mardinspor yenilgisi takımın yorgun olduğu bir günde geldi. Oyun anlayışı bakımından birçok şeyi oturtmuş durumdayız. Maratonun uzunluğunu dikkate alarak bir-iki noktaya takviye yapıyoruz.''