Teknik Analiz Yapılmalı

Son Günlerde Kendisi Hakkında Bazı İddialar Çıkan Erol Köse Sitemize Bir Açıklama Yaparak İddiaları Yalanladı. İşte Köse'nin Sitemize Gönderdiği Açıklama:

Teknik Analiz Yapılmalı
23.10.2006 18:05 | Son Güncelleme: 23.10.2006 18:05

"Son günlerde bazı medya organlarında hakkımda bazı üzücü iddiaları ibretle görüyorum. Bir şahıs, benden para almak için bana şantaj yapmış daha sonra, internette yer alan fayk sms sitelerinden kolayca atılan, sanki tarafımdan atılmış gibi gözüken mesajları kendisi fayk sms olarak atmış ve tehdit unsuru olarak savcılığa vermiştir. Ne yazık ki savcılık teknik inceleme yapmadan sadece mesajları kalemdeki katibe yazdırarak iddianame düzenlemiştir. Oysa ki, iddiayı yapan şahsın sim-kartının teknik analizinin kriminal laboratuarında incelenip, o mesajların fayk mi gerçek mi olduğu araştırılmamıştır.

Mahkemenin ilk celsesinde bu talep edilip, gerçeğin ortaya çıkması sağlanacaktır. Zaten, şahsın bunu para için yaptığı, 50.000 YTL tazminat istemesinden de bellidir.

Teknik takip yapılmadan ve kriminal inceleme yapılmadan, internetlerde bulunan bu tip fayk sms sitelerinden herkes herkese istedikleri numaradan atılmış gibi gözüken mesajlar yollayabilir ama bu sim-kart incelemesinde ortaya çıkar."

Kaynak: Gecce

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title