Tekirdağ: Telirdağ'da Bayramlaşma

Tekirdağ: Telirdağ'da Bayramlaşma

Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan ve Eşi Hatice Doğan, Bayram Tebriklerini Kabul Ettikten Sonra, Huzurevinde Bulunan Yaşlı ve Çocuklarla Bayramlaşarak Onlara Hediyeler Verdi.

Tekirdağ: Telirdağ'da Bayramlaşma

Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan ve eşi Hatice Doğan, bayram tebriklerini kabul ettikten sonra, huzurevinde bulunan yaşlı ve çocuklarla bayramlaşarak onlara hediyeler verdi.

Vali Aydın Nezih Doğan ve eşi Hatice Doğan kurban bayramının ilk gününde Tekirdağ Polisevi'nde protokolün bayram tebriklerini kabul etti. Polisevindeki Kurban Bayramı tebriklerine AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Ahmet Kambur ve Ziyaeddin Akbulut, Cumhuriyet Halk Partisi'nden Mehmet Nuri Saygun, İl Emniyet Müdürü Cemil Demir, Cumhuriyet Başsavcısı Nuri Yiğit, Adalet Komisyonu Başkanı Ekrem Esin, İl Müftüsü Ahmet Okutan, 8. Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Daysal, Tekirdağ Belediye Başkan vekili İrfan Demir ve çok sayıda misafir katılarak birbirleriyle bayramlaştı.

Tekirdağ Polisevi'nde bayram tebriklerini kabul eden Vali Doğan, daha sonra Merkez İl Jandarma Komutanlığı'na geçti. Burada İl Jandarma Komuta vekili Binbaşı Bülent Taş Koparan ve jandarma komutanlığı merasim takımı tarafından karşılandı. 8. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'na geçen Vali Doğan ve yanındaki heyet burada Tuğgeneral Mehmet Daysal ve askeri merasim takımı tarafından karşılandı. Heyet, daha sonra Zübeyde Hanım Huzurevi ve çocuk yuvasını ziyaret etti.

Tekirdağ Devlet Hastanesi'ni de ziyaret eden Tekirdağ Valisi Doğan ve eşi Hatice Doğan burada bulunan hastalara geçmiş olsun dileklerini belirterek, havlu ve temizlik malzemelerinden oluşan hediyeler verdi. Son olarak Tekirdağ Erkek Çocuk Yurdu'nu ziyaret eden heyet, çocuklara hediyelerini verdikten sonra yurdun folklor ekibinin gösterilerini izledi.