TEKİRDAĞ Saros Körfezi'nde 2 metrelik orkinos yakalandı - Haberler
Haberi Paylaş

TEKİRDAĞ Saros Körfezi'nde 2 metrelik orkinos yakalandı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Saros Körfezi'nde 2 metrelik orkinos yakalandıSAROS Körfezi'nde balıkçıların ağlarına takılan 2 metre 17 santim uzunluk ve 141 kilo ağırlığındaki orkinos balığı, satışa çıkarıldığı Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde büyük ilgi gördü.

Saros Körfezi'nde 2 metrelik orkinos yakalandı

SAROS Körfezi'nde balıkçıların ağlarına takılan 2 metre 17 santim uzunluk ve 141 kilo ağırlığındaki orkinos balığı, satışa çıkarıldığı Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde büyük ilgi gördü.

Edirne'nin Enez ilçesinden Saros Körfezi'ne açılan balıkçıların attığı ağlarla 2 metre 17 santim uzunluk ve 141 kilo ağırlığında orkinos balığı yakaladı. Dev orkinos balığını balıkçılık yaptığı Çerkezköy ilçesine getiren Bekir Sal, tezgahta sergilemeye başladı. Vatandaşlar dev balığa büyük ilgi göstererek, cep telefonlarıyla görüntü ve fotoğraflarını çekti. Balığı kilosu 30 liradan satışa çıkaran Sal, yaklaşık 30 yıldır çalıkçılık yaptığını ve daha önce bu kadar büyüklükte balık görmediğini söyledi. Balığın Saros Körfezi'nde yakalandığını belirten Sal, "Biz oradaki halden alıp, vatandaşlarımıza kaliteli balık yedirmek amacıyla Çerkezköy'e getirdik. 2 metre 17 santim uzunluğundaki orkinos balığımız yaklaşık 141 kilo. Kilosu 30 liradan satışa sunuldu" dedi.

TEKİRDAĞ Saros Körfezi'nde 2 metrelik orkinos yakalandı

TEKİRDAĞ Saros Körfezi'nde 2 metrelik orkinos yakalandı

TEKİRDAĞ Saros Körfezi'nde 2 metrelik orkinos yakalandı

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title