Tekirdağ'da Selde Şehit Olan Askerin Türkü Söylediği Görüntüler Ortaya Çıktı

Tekirdağ'da Selde Şehit Olan Askerin Türkü Söylediği Görüntüler Ortaya Çıktı

Tekirdağ'da selde şehit olan askerin türkü söylediği görüntüler ortaya çıktıTEKİRDAĞ - Tekirdağ'ın Saray ilçesinde terhisine 17 gün kala sel felaketinde şehit olan Er Sefa Parhan'ın son görüntüleri yürekleri yaktı.

Tekirdağ'da selde şehit olan askerin türkü söylediği görüntüler ortaya çıktı

TEKİRDAĞ - Tekirdağ'ın Saray ilçesinde terhisine 17 gün kala sel felaketinde şehit olan Er Sefa Parhan'ın son görüntüleri yürekleri yaktı.
Tekirdağ'ın Saray ilçesindeki 3. Zırhlı Tugay Komutan Yardımcılığı Orgeneral Fatih Türesel Kışlası'nda vatani görevini yapan ve asker arkadaşları ve komutanları tarafından oldukça sevilen Sefa Parhan, terhisine günler kala asker arkadaşları ile birlikte Orhan Ölmez'in 'Su misali' adlı şarkısını seslendirdi. Ardından da çekilen bu videoyu 'Anca böyle geçer günler. Amatörce yaptık bir şeyler' notu ile sosyal medya hesabından paylaştı. Şehit er Parhan'ın yanık sesiyle söylediği şarkı dinleyenlerin yüreklerini yaktı.
Aslen Şanlıurfa'lı olan ailesinin İzmir'de yaşadığı öğrenilen şehit er Sefa Parhan'ın naşı, yapılacak olan işlemlerin ardından askeri törenle memleketine uğurlanacak.

Kaynak: İHA