Tekirdağ'da lavanta tarlasında nikah

Tekirdağ'da lavanta tarlasında nikah

Tekirdağ'da lavanta tarlasında nikahTEKİRDAĞ'da merkez Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, mor lavanta tarlasında Meltem Güler ile İslam Özgün'ün nikahını kıydı.

08.07.2020 13:38 | Son Güncelleme: 08.07.2020 14:09

Tekirdağ'da lavanta tarlasında nikah

TEKİRDAĞ'da merkez Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, mor lavanta tarlasında Meltem Güler ile İslam Özgün'ün nikahını kıydı.

Merkez Süleymanpaşa ilçesinde bulunan lavanta tarlalarına ziyaretçi akını sürerken, Meltem Güler ile İslam Özgün çifti nikahlarının lavanta tarlasında kıyılması için Süleymanpaşa Belediyesi'ne başvurdu. Belediyenin başvuruyu kabul etmesi üzerine çiftin nikahını Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, tarlada kıydı. Yüksel, damada bir soru soracağını ve soruyu bilmemesi halinde nikah cüzdanını geline vereceğini söyledi. Yüksel, damada evlilikteki mutluluğun formülünü sorarken, damat 'Sadakat' cevabını verdi. Bunun üzerine Yüksel'in 'İtaat et, rahat et' diye cevap vermesi bütün davetlileri gülümsetti.

Mor tarlada nikahı kıyılan Meltem Güler, Belki dünyada bir ilk olduğunu düşünüyoruz. Araştırdık, hiçbir yerde böyle bir şey olmadı. Böyle bir nikah olmadı. Çok değişik oldu. Başkanımız geldi, bizi yalnız bırakmadı. Tarlanın sahibi de bize yardımcı oldu ve fikirler verdi. İnşallah dünyadan ilktir dedi.

Başkan Yüksel, çiftin lavanta tarlasında nikah yapmak istemesine kendilerinin de destek olduklarını belirterek, Yerde çok güzel, özellikle lavanta ile ilgili çok güzel bir çalışma yapılmış. Özellikle tebrik ediyorum. Süleymanpaşa için alternatif olmuş. Biz de bunu tanıtımını yapmakta fayda gördük. Önümüzdeki süreçte 300 dekarlık alanda Süleymanpaşa Belediyesi de bir hazırlık yapıyor dedi.

Tekirdağ'da lavanta tarlasında nikah

Kaynak: DHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title