Tekirdağ: Bıçaklanıp Haşlanan Koca Kendini Savundu

Tekirdağ: Bıçaklanıp Haşlanan Koca Kendini Savundu

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde, İnternette Kendisini Aldattığını Öne Sürdüğü Eşi Tarafından Bıçaklandıktan Sonra Üzerine Kaynar Su Dökülen ve Yüzünün Bir Kısmı Yanan Şahıs, Polise Verdiği İfadede Kendisini Savundu. Kızgın Eş İse Kefaletle Serbest Bırakıldı.

Tekirdağ: Bıçaklanıp Haşlanan Koca Kendini Savundu

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde, internette kendisini aldattığını öne sürdüğü eşi tarafından bıçaklandıktan sonra üzerine kaynar su dökülen ve yüzünün bir kısmı yanan şahıs, polise verdiği ifadede kendisini savundu. Kızgın eş ise kefaletle serbest bırakıldı.

Çorlu'da Muhittin Mahallesi'nde ikamet eden 20 yıllık evli ve 3 çocuk annesi Gülsüm Aydın, eşinin internet sitelerine girmesi üzerine aldatıldığı şüphesine kapıldığını kaydetmişti. Gülsüm Aydın, ifadesinde, eşinin sitelerde yer alan profiline özel mesajlar gönderdiğini, kendisini başka biri gibi tanıttığı eşi ile e-postalar aracılığı ile mesajlaştıktan sonra cep telefonundan mesajlaştığını, Ramazan Bayramı'nda buluşmaya karar verdiklerini, eşinin buluşma yerine geldiğinde karşısında kendisini görünce büyük yaşadığını söylemişti. Aydın, eve döndüklerinde bu konu yüzünden tartışma çıktığını, kavgaya dönüşen tartışmada eşini kendisine yumruk atarak burnunu kırdığını, bunun üzerine ekmek bıçağını eşine doğru salladığını ve yatak odasına giden eşinin üzerine çaydanlıkta kaynattığı suyu dökerek kensini haşladığını ifade etmişti.

Edinilen bilgiye göre, olay yerine çağırılan ambulansa Özel Çorlu Şifa Hastanesi'ne kaldırılan ve yoğun bakımda tutulan Ömer Aydın, ifadesinde eşini aldatmadığını ve internetteki sohbet odalarında sadece sanal arkadaşlıklar kurduğunu söyledi. Ömer Aydın'ın ifadesinde yatak odasında uyuduğu sırada eşinin üzerindeki yorganı çekerek kaynar su döktüğünü, 'yandım' diyerek yataktan fırladığını, üzerindeki elbiseleri çıkarırken eşinin bıçakla saldırdığını ve bıçağı göğsüne sapladığını söylediği kaydedildi. Olayı araya giren kızlarının ayırdığını ifade ettiği belirtilen kocanın, sağlık ekiplerinden yardım isteyerek hastaneye ulaştığını söylediği bildirildi.

Ömer Aydın'ın olay anında alkolsüz olduğunu belirttiği ve mutsuz olan evliliklerinde eşi Gülsüm Aydın'ın daha evvelde intihara teşebbüs ettiğini, Gülsüm Aydın'dan davacı ve şikayetçi olduğunu söylediği öğrenildi.

Aldatıldığından şüphe duyan ve eşini bıçak ve kaynar suyla hastanelik eden kızgın eş Gülsüm Aydın ise, çıkarıldığı Çorlu Sulh Ceza Mahkemesi'nce 2 bin YTL kefaletle serbest bırakıldı. Gülsüm Aydın, serbest bırakılmasının ardından sırra kadem bastı.

Kaynak: İHA