TEKİN BİNGÖL HABERLERİ

Tekin Bingöl haber, Tekin Bingöl son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tekin Bingöl - 03.07.2017
Gözlerini Bantla Kapatarak Yürüdüler
TEKİN BİNGÖL GECEYİ HASTANEDE GEÇİRDİ Dün, Adalet Yürüyüşü sırasında düşen CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ise geceyi İzmit'teki özel hastanede geçirdi.
Tekin Bingöl - 03.07.2017
Kocaeli Gözlerini Bantla Kapatarak Yürüdüler
TEKİN BİNGÖL GECEYİ HASTANEDE GEÇİRDİ Dün, Adalet Yürüyüşü sırasında düşmesi sonucu İzmit'te özel bir hastaneye kaldırılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl geceyi hastanede geçirdi.
Tekin Bingöl - 19.06.2017
CHP'nin Berberoğlu'nun Tutuklanmasına Tepki Yürüyüşü
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, eylemin her gün aynı saatte yurt genelinde yapılacağını belirterek, vatandaşları eyleme davet etti.
Tekin Bingöl - 16.06.2017
Minibüsü Çamura Batan Vatandaşa Vekiller Yardım Etti
CUMHURİYET Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'dan İstanbul'a başlattığı 'Adalet' yürüyüşü sırasında minibüsü çamura batan vatandaşa vekiller ve yürüyüşe katılanlar yardım etti. Kurtarma çalışmaları sırasında ortaya renkli görüntüler çıktı.    CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Adalet' yürüyüşünün 2'nci gününde renkli görüntüler ortaya çıktı. Yürüyüşün yaklaşık 15'nci kilometresinde yol kenarında bir vatandaşın aracının çamura battığını fark eden CHP'li vekiller ve katılımcılar yardıma koştu. Çamura saplanan minibüsü kurtarmak için CHP Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba, Tekin Bingöl, Aykut Erdoğdu'nun yanısıra bazı CHP'li vekiller ve vatandaşlar el ele minibüsü kurtarmak için seferber oldular.
Tekin Bingöl - 16.06.2017
Dha Ankara - Minibüsü Çamura Batan Vatandaşa Vekiller Yardım Etti
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'dan İstanbul'a başlattığı 'Adalet' yürüyüşü sırasında minibüsü çamura batan vatandaşa vekiller ve yürüyüşe katılanlar yardım etti. Kurtarma çalışmaları sırasında ortaya renkli görüntüler çıktı.  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Adalet' yürüyüşünün 2'nci gününde renkli görüntüler ortaya çıktı. Yürüyüşün yaklaşık 15'nci kilometresinde yol kenarında bir vatandaşın aracının çamura battığını fark eden CHP'li vekiller ve katılımcılar yardıma koştu. Çamura saplanan minibüsü kurtarmak için CHP Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba, Tekin Bingöl, Aykut Erdoğdu'nun yanısıra bazı CHP'li vekiller ve vatandaşlar el ele minibüsü kurtarmak için seferber oldular.
Tekin Bingöl - 15.06.2017
CHP'li Tekin Bingöl: Bahçeli'nin Yaptığı Bu Açıklamayı Kimse Ciddiye Almayacaktır
CHP'li Tekin Bingöl, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin CHP'nin 'Adalet Yürüyüşü'ne yönelik yaptığı açıklamaya ilişkin, " Bahçeli'nin yaptığı bu açıklamayı kimse ciddiye almayacaktır.
Tekin Bingöl - 15.06.2017
CHP'li Tekin Bingöl: Bahçeli'nin Yaptığı Bu Açıklamayı Kimse Ciddiye Almayacaktır
CHP'li Tekin Bingöl, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin CHP'nin 'Adalet Yürüyüşü'ne yönelik yaptığı açıklamaya ilişkin, " Bahçeli'nin yaptığı bu açıklamayı kimse ciddiye almayacaktır.
Tekin Bingöl - 15.06.2017
Dha Ankara - CHP'li Tekin Bingöl: Bahçeli'nin Yaptığı Bu Açıklamayı Kimse Ciddiye Almayacaktır
CHP'li Tekin Bingöl, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin CHP'nin 'Adalet Yürüyüşü 'ne yönelik yaptığı açıklamaya ilişkin, " Bahçeli'nin yaptığı bu açıklamayı kimse ciddiye almayacaktır.
Tekin Bingöl - 13.06.2017
Şenol Güneş Spor Parkı Açıldı
Yaşamkent'teki parkın açılışına, CHP Grup Başkan Vekili Levent Gök, CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP Örgütlemeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, CHP il ve ilçe yöneticileri, eski hakem, futbolcu ve teknik adamlar ile vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tekin Bingöl Haberleri | Tekin Bingöl Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Tekin Bingöl haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tekin Bingöl kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'nin, Berberoğlu'nun Tutuklanmasına Tepki Yürüyüşü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 22:41:13. #1.15#

title