Tek Tek Üye Oluyorlar

Tek Tek Üye Oluyorlar

Manken Şebnem Scheffer'in DYP'ye Üye Olması ile Siyasetteki Şöhretler de Seçim Sürecinde Ön Plana Çıkmaya Başladı.

Tek Tek Üye Oluyorlar

MANKEN ŞEBNEM SCHEFFER'İN DYP'YE ÜYE OLMASI İLE SİYASETTEKİ ŞÖHRETLER DE SEÇİM SÜRECİNDE ÖN PLANA ÇIKMAYA BAŞLADI.

İktidar AKP'nin kurucuları arasında Yeşilçam'ın emektar oyuncularından Tamer Yiğit yer alırken, AKP, son olarak yeşil sahalardan ünlü bir ismi saflarına kattı.

Bir dönem Galatasaray'da da top koşturan Ümit Davala AKP'ye İzmir'de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı kongrede üye oldu.

Ana muhalefet CHP'de aktör Berhan Şimşek İstanbul Milletvekili olarak görev yaparken, partinin son kongresinde de tiyatro oyuncusu Şehnaz Çakıralp Merkez Yürütme Kurulu'na seçildi.

Podyumların ünlü isimlerinden manken Tuğba Özay da bir süre önce CHP'ye üye olmuştu.

Scheffer'in üye olması ile gündeme gelen DYP'de ise ünlü isimler var.

Televizyoncu Şebnem Kısaparmak, son kongrede Genel Başkan Mehmet Ağar tarafından Genel İdare Kurulu'na getirilirken, iki dönem Anavatan Partisi'nden milletvekilliği yapan ünlü aktör Ediz Hun da halen Ağar'ın danışmanlığı görevinde bulunuyor.

Anavatan Partisi'nde ise ünlü bir söz yazarı bulunuyor. Genel Başkanı Erkan Mumcu son parti kongresinde yönetmen-oyuncu Serhat Nalbantoğlu ile ünlü söz yazarı Zeynep Talu'yu Merkez Karar ve Yönetim Kurulu'na taşıdı.

Söz konusu isimlerin yanı sıra ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses de Şanlıurfa'dan bağımsız milletvekili adayı olacağını duyurmuştu.