Tek İş Yetmiyor!

Tek İş Yetmiyor!

Magazin Dünyasının Ünlü İsimleri Sahnede Kazandıkları Paraları Ticarete Yatırıyor

Tek İş Yetmiyor!

MAGAZİN DÜNYASININ ÜNLÜ İSİMLERİ SAHNEDE KAZANDIKLARI PARALARI TİCARETE YATIRIYOR

Magazin dünyasının ünlüleri, kazandıkları paraları yeni yatırımlarla değerlendiriyor. Hemen hemen hepsi asıl mesleklerinin yanısıra ikinci hatta üçüncü bir işle uğraşıyor.

İşte ünlülerin yaptığı ek işler:

EBRU ŞALLI.. Defile başına 8 bin YTL isteyen Şallı, kocasına ait spor merkezinin kafesinde kendi yaptığı börek ve kekleri satıyor.

OZAN GÜVEN .. Sanatçının Beşiktaş'ta bir ayakkabı mağazası var.

TARKAN .. İstanbul'da bir benzin istasyonu satın alan Tarkan ayrıca organik tarım ürünleri üretip, hormonsuz meyve ve sebze ticareti yapmak istiyor.

TUĞÇE KAZAZ .. Mısırçarşısı'da bir kuruyemişçiyle anlaşan Kazaz, baharat ve kuruyemişler alıp Atina'da satıyor.

ÖZCAN DENİZ .. Sanatçı, kazandığı paralarla bir otobüs şirketi kurdu.

SEREN SERENGİL .. Şarkıcılıktan çok fazla para kazanamayan Seren Serengil'in işleri evlendikten sonra bıçak gibi kesildi. Serengil kendisine 'Seren's adında bir atölye kurdu. Cam ev eşyaları üretip pazarlıyor.

MEHMET ASLANTUĞ .. Ünlü oyuncu Bodrum'da arazi ve villa ticareti yapıyor. Aslantuğ satın aldığı villaları dekore edip, satıyor.

NEJAT İŞLER .. Beyoğlu'nda yer tezgahında kitap satarken keşfedilip oyuncu olan Nejat İşler, asıl işini bırakamadı. Sanatçının Beyoğlu'nda, 'Tezgah' adında bir kitapçı dükkanı ve kafeteryası var.

EMRAH .. Dizi oyuncusu ve şarkıcı Emrah kazandığı paralarla yaklaşık 100 tane apartman dairesi sahibi oldu. Kazancını evlere yatıran Emrah ayrıca Fulya semtindeki Polat Towers'ın spor salonunu işletiyor.