Tek Derdi Paparazziler

Tek Derdi Paparazziler

Amerikan Ulusal Kanallarından Birine Gerçekleştirdiği 'Keeping Up With The Kardashians' Adlı Tv Şovu İkinci Sezonunda Büyük Beğeniyle İzlenen Kardashian, New Orleans Saints'de Oynayan Reggie Bush'la Çıkıyor.

Tek Derdi Paparazziler

AMERİKAN ULUSAL KANALLARINDAN BİRİNE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ 'KEEPİNG UP WİTH THE KARDASHİANS' ADLI TV ŞOVU İKİNCİ SEZONUNDA BÜYÜK BEĞENİYLE İZLENEN KARDASHİAN, NEW ORLEANS SAİNTS'DE OYNAYAN REGGİE BUSH'LA ÇIKIYOR.

Kim Kardashian çok büyük aşk yaşadığını belittiği yeni sevgilisi Reggie Bush'la tek bir problemleri olduğunu söylüyor. 23 yaşındaki Amerikan futbolcusu Bush, Kardashian'la beraber dışarıya çıktığında kendilerini takip eden paparrazi ordusundan nefret ediyormuş. Çoğu zaman evden dışarıya çıkmayan sevgililer ancak Kim paparrazi ordusunu atlabildiğinde bir yerlere gidiyormuş.

Yeni sevgilisinden 4 yaş büyük olan Kardashian Reggie Bush için 'O benim hayatımın büyük bir parçası, hayatımı öylesine dolduruyor ki beni bile bir futbol hayaranı yaptı. İkimizde birbirimizi çok seviyoruz ancak onun için futbol benim için de işim çok önemli.' diyor.