Ted Ankara Koleji Kız Voleybol Takımı Türkiye Şampiyonu Oldu

Ted Ankara Koleji Kız Voleybol Takımı Türkiye Şampiyonu Oldu

Ted Ankara Koleji Vakfı Özel İlköğretim Okulu Iı

Ted Ankara Koleji Kız Voleybol Takımı Türkiye Şampiyonu Oldu

TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlköğretim Okulu II. Kademe Kız Voleybol Takımı, Afyon'da gerçekleştirilen Okullararası Voleybol Türkiye Birinciliği'nde şampiyon oldu.

Ankara Birinciliği ve yarı final müsabakasından yenilgisiz olarak çıkan TED Ankara Koleji, 26-30 Nisan 2010 tarihleri arasında gerçekleştirilen finalde İzmir ekibini 3-1 yenerek şampiyonluğa ulaştı. Başkent temsilcisi, Türkiye Şampiyonası'nda sergilediği yüksek performansla 2010 yılında filenin yıldızı oldu. Şampiyon takım, turnuva dönüşü İncek yerleşkesinde arkadaşları tarafından alkışlarla karşılandı. Şampiyon sporcular tek tek isimleri okunarak alkışlar eşliğinde otobüsten indiler ve birincilik kupasını TED Ankara Koleji Vakfı Genel Müdürü Sevinç Atabay'a sundular.

Karşılama töreninde sporculara ve antrenörleri Şahika Savaşer, Yusuf Çavuşoğlu ve Berk İnanç'a şampiyonluk çiçeklerini, TED Ankara Koleji Mezunları Derneği Başkanı ve TED Ankara Koleji Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Bağdatlı taktı. Sporcu öğrencileri, okul müdürleri Merih Törüner de kutladı.

(BT-HD-BER) - ANKARA