Tecavüzcüler İşbaşında

Tecavüzcüler İşbaşında

Yapımcılığını Erler Film'in Üstelendiği, Nehir Erdoğan ve Berk Oktay'ın Başrolü Paylaştığı 'Fadime' Dizisinin Çekimleri Başladı

Tecavüzcüler İşbaşında

YAPIMCILIĞINI ERLER FİLM'İN ÜSTELENDİĞİ, NEHİR ERDOĞAN VE BERK OKTAY'IN BAŞROLÜ PAYLAŞTIĞI 'FADİME' DİZİSİNİN ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Karadenizli Fadime'nin hikayesini konu alan dizinin Dudullu'da gerçekleşen çekimleri ilginç görüntülere sahne oldu. Fadime karakterini canlandıran Nehir Erdoğan, rol gereği Nuri Alço ve Tecavüzcü Coşkun'un saldırısına uğradı. İstanbul'a gelir gelmez ikililinin eline düşen Fadime, sonunda kurtulmaya başardı.

Erdoğan, "Bu tamamen masal tadında bir hikaye ve Fadime kendini korumak amacıyla silah kullanıyor. Normal hayatımda silah kullanmıyorum ve karşıyım. Hatta dizide kullandığım boş silahı bile her seferinde kontrol ederim" dedi.

Karakteri Fadime'yi de anlatan Erdoğan, "Fadime'nin erkeksi tarafları var. Çünkü etrafında göreceği bir dişilik örneği yok. Babası bir Nataşa ile kaçmış. Annesi de kızını erkek düşmanı yetiştiriyor. Kızına erkeklere kanmaması için her gün nasihat ediyor. Kız da öyle bir korku ile yetişiyor" diye konuştu.