Tebdil Haberleri

Tebdil haber, Tebdil son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tebdil - 14.11.2020
Erdoğan, AK Parti Kars ve Karaman 7. Olağan İl Kongrelerinde konuştu: (2)
Ülke güçlendikçe, büyüdükçe, kalkındıkça maruz kalınan saldırıların da arttığına değinen Erdoğan, şöyle konuştu: "Hükümete geldiğimizde karşımızda önce vesayeti ve onun çarpık ilişkilerini bulduk. Sonra terör başını çıkardı. Ardından emniyet, yargı ve ordu içindeki FETÖ'cülerin darbe tehditleriyle yüzleştik. Senaryoların yazımında ve uygulamasında ülke içindeki ve dışındaki kesimlerin kurdukları şer ittifakını söylemeye gerek bile duymuyorum. Hamdolsun Allah'ın yardımı ve milletimizin desteğiyle hepsinin de üstesinden geldik. Biz önümüzdeki engelleri aştıkça, Türkiye'nin ufku genişledi, gücü arttı, harekat kabiliyeti yükseldi. Daha düne kadar kendi topraklarındaki bir avuç teröristle baş etmeye çalışan bir ülkeden, çok geniş bir coğrafyada harekatlar gerçekleştirebilen bir ülkeye dönüştük. Bugün artık milletimize ve tüm dostlarımıza güven veren, umut veren, heyecan veren bir Türkiye var." "Biz sadece geçmişin ve bugünün değil, geleceğin de partisiyiz" Bu süreçte pek çok fedakarlık yapıldığını, çözülemeyen halen ciddi sıkıntılar olduğunu belirten Erdoğan, şunları söyledi: "Ama bunların hiçbiri, önümüzdeki aydınlık geleceği karartabilecek büyüklükte değildir. Türkiye'yi nasıl 18 yılda bölgesinin ve dünyanın önde gelen ülkelerinden biri haline getirdiysek, inşallah hedeflerimize doğru adım adım yaklaştıkça, demokraside ve ekonomide çok daha büyük kazanımlara kavuşacağız. Biz sadece geçmişin ve bugünün değil, geleceğin de partisiyiz. Milletimizle birlikte verdiğimiz her mücadele, kazandığımız her zafer, katettiğimiz her mesafe azmimizi artırıyor, gücümüzü katmerliyor. Rabb'im yolumuzu ve bahtımızı açık eylesin diyorum." Cumhurbaşkanı Erdoğan, gazeteci yazar Ahmet Kekeç'in tedavi gördüğü hastanede vefatına ilişkin, "Değerli kardeşim yazar Ahmet Kekeç bugün Rahmet-i Rahman'a kavuştu. Kendisine Rabb'imden özellikle merhamet diliyorum. Rabb'im taksiratını hasenata tebdil etsin, cennetiyle cemaliyle müşerref kılsın.
Tebdil - 14.11.2020
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Değerli kardeşim yazar Ahmet Kekeç bugün Rahmet-i Rahman'a kavuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Değerli kardeşim yazar Ahmet Kekeç bugün Rahmet-i Rahman'a kavuştu. Rabb'im taksiratını hasenata tebdil etsin.
Tebdil - 2.11.2020
2021 Yılı Bütçesi, Plan ve Bütçe Komisyonunda
Serik Belediyesinde rüşvet iddiaları ile ilgili konunun sorulması üzerine Bakan Ersoy, "Ne benim ne de Bakan arkadaşımın ağzından 'rüşvet' kelimesi çıkmamıştır. O alanı ben iptal etmedim. Benimle ilgili bir konu değil. Niye iptal edilmiş. Otellere, spalara işletme yetkisi verilmiş. Bakanlık olarak tahsis verdiğimiz zaman kamu olarak bedelsiz veriyoruz. Bu kural ihlal edildiği için mahkeme kararıyla iptal edilmiş. Ne yaptık diyorsanız? Biz yanlış işler olan kısımları yıktık. Yıkılmış yerlere de 5 yıldızlı halk plajı yaptık. Halka da yanlış aktarıldı. Ben tebdili kıyafet gittim, halk beni çevirdi teşekkür etti.
Tebdil - 24.10.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, yerel mahkemenin Enis Berberoğlu ile ilgili kararını değerlendirdi Açıklaması
Anayasa Mahkemesi kararlarına her halükarda uyulmasının hukuk devletinin ve anayasal düzenin gereği olduğunu vurgulayan Öztrak, şöyle devam etti: "Anayasa Mahkemesi kararlarına uymamak anayasayı ihlaldir, anayasayı tağyir, tebdil ve ilgaya teşebbüs suçudur.
Tebdil - 19.10.2020
Son dakika haberleri... CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
"Her şeyde resen harekete geçen HSK'den tık yok" Öztrak, "İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi hakimleri 'Ben bu Anayasa'nın maddelerini tanımıyorum' derse bu, Anayasa'yı tağyir, tebdil ve ilgadır.
Tebdil - 14.8.2020
Son dakika haberi! Şanlıurfa Valisi hastanelerde tebdili kıyafet denetim yaptı
Gelen son dakika haberlerine göre Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, kentteki hastanelerde tebdili kıyafet denetim yaparak yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleriyle ilgili yerinde inceleme yaptı.
Tebdil - 10.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Millete Sesleniş" konuşması: (2)
Erdoğan, şöyle devam etti: "Fatih İstanbul'u fethettiğinde, Roma İmparatoru unvanını da almış ve dolayısıyla Bizans hanedanı üzerine kayıtlı bulunan tüm emlake sahip olmuştur. İşte bu hukuka istinaden, Ayasofya da, Fatih'in ve onun kurduğu vakfın üzerine tapulanmıştır. Cumhuriyet döneminde bu tapu senedinin yeni harflerle hazırlanmış resmi bir sureti de çıkarılarak hukuki statüsü tescillenmiştir. Ayasofya Fatih'in tapulu mülkü olmasaydı, hukuken burayı vakfetme hakkı da bulunmazdı. Fatih Sultan Mehmet Han, Ayasofya'yı da içeren 1 Haziran 1453 tarihli yüzlerce sayfalık vakfiyesinin bir yerinde aynen şunları söylüyor. 'Kim bu Ayasofya'yı camiye dönüştüren vakfiyemi değiştirir, bir maddesini tebdil eder, onu iptal veya tedile koşarsa, fasit veya fasık bir teville veya herhangi bir dalavereyle Ayasofya Camisi'nin vakıf hükmünü yürürlükten kaldırmaya kastederse, aslını değiştirir, füruuna itiraz eder ve bunları yapanlara yol gösterir, yardım ederse, kanunsuz olarak onda tasarruf yapmaya kalkar, camilikten çıkarır ve sahte evrak düzenleyerek mütevellilik hakkı gibi şeyler isterse, yahut onu kendi batıl defterine kaydeder veya yalandan kendi hesabına geçirirse huzurunuzda ifade ediyorum ki en büyük haramı işlemiş ve günahı kazanmış olur.
Tebdil - 5.7.2020
Haftanın tarihine bakış
Atatürk, bu olayı daha sonra şöyle anlatıyor: "Harbiye Nezareti 'İstanbul'a gel' diyor, Padişah, 'Evvela tebdilihava al, Anadolu'da bir yerde otur fakat bir işe karışma' diye başlıyordu.
Tebdil - 28.6.2020
Milletlerarası anlaşmalar Resmi Gazete'de yayımlandı
Ankara'da 15 Mart 2016'da imzalanan "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ve Azerbaycan Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Sürücü Belgelerinin Karşılıklı Tanınması ve Tebdiline İlişkin Anlaşma ve Anlaşmada Değişiklik Yapılmasına Dair Notalar"ın onaylanmasına ilişkin karar, Resmi Gazete'de yer aldı.
Tebdil - 22.6.2020
Son dakika güncel: Cumhurbaşkanı Erdoğan, selde hayatını kaybeden Kader Akbaba'nın babasıyla telefonda görüştü
Başsağlığı ve taziye dileklerini ileten Erdoğan, şunları söyledi: "Bizler kaza ve kaderin imanımızın bir gereği olduğuna inanan insanlarız. Ne zaman, nerede bizi bunlar yakalar bilemeyiz. Rabb'im taksiratını hasenata tebdil etsin.
Tebdil - 22.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, selde hayatını kaybeden kişilerin yakınlarıyla telefonda görüştü Açıklaması
Başsağlığı ve taziye dileklerini ileten Erdoğan, şunları kaydetti: "Öncelikle tabii ki Allah'a hamdederiz. Burada bir felaket cereyan etti. Bu felaket neticesinde 5 kardeşimizi kaybetmenin hüznü içindeyiz. Rabb'im inşallah yardımcımız olsun. Biz, kazaya, kadere iman etmiş insanlarız. Dolayısıyla biliyoruz ki kaza ve kader Allah'tandır. Tabii bize düşen şüphesiz ki tedbirdir ama bazen tabii ki bu kazalar, tedbiri de aşıyor. Onun için bu kaybettiğimiz kardeşlerimizin tüm ailelerine Allah'tan sabırlar diliyorum. Rabb'im taksiratlarını hasenatına tebdil etsin, cennetiyle, cemaliyle müşerref kılsın.
Tebdil - 20.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütü PKK'nın katlettiği işçinin ailesiyle görüştü
Erdoğan, Tuncay'ın ailesine başsağlığı dileyerek, "Mehmet Bey, başınız sağ olsun. Rabbim taksiratını, hasenatını tebdil etsin.
Tebdil - 12.6.2020
Yerli Düşünce Derneği'nden Ayasofya açıklaması
"Ayasofya Fatih'in vakfiyesi, fethin sembolüdür" Yerli Düşünce Derneği tarafından yayınlanan basın bildirisinde, şu ifadelere yer verildi: "Bilindiği gibi Ayasofya, hakkında Fatih Sultan Mehmet Han'ın vakfiyesi bulunan bir ibadet mekanıdır. Aynı zamanda fethin sembolüdür. Yalnızca Ayasofya'nın değil bütün İstanbul şehrinin biricik sahibi Türkiye Cumhuriyeti devleti ve milletidir. Bir diğer husus ise Fatih Sultan Mehmed Han Hazretlerinin bu ibadethaneyle ilgili kanunnamesi vardır ve 'burası benim vakfiyemdir' demiştir. 'Kim bu vakfın şartlarından birini değiştirerek kanun ve kurallarından birini tağyir ederse yahut vakfın tebdili ve iptali için gayret gösterirse; vakfın ortadan kalkmasına yahut maksadından ve gayesinden başka bir gayeye çevrilmesine kast ederse bütün insanların laneti üzerlerine olsun.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tebdil Haberleri | Tebdil Haber - Haberler - Tebdil haberleri, son dakika tebdil haber ve gelişmeleri burada. Denizli Valisi Atik: Apartman yöneticileri filyasyon ekiplerimize yardımcı olacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.11.2020 09:13:14. #1.15#
title