Teb'den Anadolu Ajansı'na Ödül

Teb'den Anadolu Ajansı'na Ödül

Türk Eczacılar Birliği'nin (Teb), 50. Kuruluş Yıldönümü Dolayısıyla Düzenlenen "Haber, Resim ve Fotoğraf" Yarışmalarında Başarılı Olanlara Törenle Ödülleri Verildi.

Teb'den Anadolu Ajansı'na Ödül

Türk Eczacılar Birliği'nin (TEB), 50. kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen ''Haber, Resim ve Fotoğraf'' yarışmalarında başarılı olanlara törenle ödülleri verildi.

''8. Türkiye Eczacılık Kongresi'' kapsamında Bilkent Otel'de düzenlenen törende, Anadolu Ajansı Kayseri Bölge Müdürlüğü'nde görevli muhabir Tevfik Işık, ''Hastane Odasında Unutulan Adam Öldü'' başlıklı haberiyle ''Ulusal Haber'' dalında birincilik ödülü aldı.

Aynı kategoride, Sabah Gazetesi'nden Sonat Bahar'ın ''Ölümüne Fark'' haberi ikinciliğe, Milliyet Gazetesi'nden Ayşegül Aydoğan Atakan'ın ''Şükür Kavuşturana'' başlıklı haberi de üçüncülüğe layık görüldü.

Törende, ''Yerel Haber'' dalında Süreyya Uri, ''Televizyon'' dalında da Burcu Oral Evren, birincilik ödülü alırlarken, Hakan Esmer, Orhan Umut ve Çağlar Uzun'a ''Resim'' dalında, Ercan Aydeniz, Birol Üzmez ve Servet Sezgin'e de ''Fotoğraf'' dalında başarı ödülü verildi.