Tbmm Haberleri

Tbmm haber, Tbmm son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tbmm - 14.9.2020
Trakya Birlik ayçiçeği avans ödemesi fiyatını yükselterek revize etti
24 Ağustos'ta ton başına 3 bin 240 lira olan yüzde 40 yağlı baz ürün avans ödemesi tutarının, 2 Eylül'de ton başına 3 bin 550 lira seviyesine yükseltildiği kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "14 Eylül'de birliğimiz toplam mubayaa miktarı 244 bin kilogram seviyelerine ulaşmıştır. Tüm bu gelişmelerin ışığında Trakya Birlik Yönetim Kurulumuzca hasadın ilk gününden bugüne büyük bir güven ve aidiyetle ürünlerini birliğimize teslim eden tüm ortaklarımız için yüzde 40 yağlı baz ürün için ön alım fiyatı tonu 3 bin 850 lira olarak belirlenmiş olup, yüzde 44 yağlı ürün için karşılığı 4 bin 81 TL/tona ve yüzde 50 yağ oranlı ürün için 4 bin 427,50 TL/tona tekabül etmektedir. Belirlenen ön alım fiyatları ilk günden bu güne kadar ürün teslim eden tüm ortaklarımızın teslimatları için geçerli olmaktadır. Takip eden süreçte 2020/2021 iş yılında bağlı kooperatiflerimiz ve birliğimizce elde edilecek müspet kar kooperatifçiliğin en temel prensiplerinden olan kar payı dağıtım esasları çerçevesinde ortaklarımıza takdim edilecektir." 2020/2021 üretim sezonu sürecinde gerek yurt içi gerekse de dünya piyasalarında salgın ve kuraklık etkisiyle yaşanan güçlü fiyat artış trendine karşılık uygulama ve politikaların çiftçilerin lehine güncel tutulduğu ifade edilen açıklamada, "Çiftçilerimizin fiyat artış sürecinden azami şekilde pay almalarına olanak sağlayan hükümetimiz nezdinde Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan ve Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli ile bakanlıklarımızın kıymetli bürokratlarına, çiftçilerimiz adına sürecin başından itibaren yakın ilgi ve alakalarını eksik etmeyen TBMM Başkanımız Sayın Prof.
Tbmm - 14.9.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı'dan MYK gündemine ilişkin açıklama Açıklaması
Salıcı, eski TBMM Başkanı Bülent Arınç ve eski Başbakan, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ile eşlerinin de Kovid-19 testinin pozitif çıktığını anımsatarak, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Tbmm - 14.9.2020
AK Parti'li Turan: "Şu anki CHP ile Atatürk'ün kurduğu parti arasında sadece isim benzerliği kaldı"
AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Şu anki CHP ile Atatürk'ün kurduğu parti arasında sadece isim benzerliği kaldı.
Tbmm - 14.9.2020
AK Parti Afşin İlçe Başkanı İsmail Safi güven tazeledi
Kongreye, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal, İmran Kılınç, AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ile partililer katıldı.
Tbmm - 14.9.2020
Son dakika haberi: Cemal Gürsel mezarı başında anıldı
Devlet Mezarlığında düzenlenen törene Cumhurbaşkanlığı Personel Prensipler Genel Müdürü Metin Yener, Ankara Vali Yardımcısı İsmail Küreci, TBMM Genel Sekreter Yardımcısı Hakan Suat Ölmez, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Berkay Gökçınar, Cemal Gürsel'in torunu Özdem Gürsel ve askeri yetkililer katıldı.
Tbmm - 13.9.2020
CHP MYK: "Hükümeti, haklı davalarımızda taviz vermemeye çağırıyoruz"
Bu kapsamda, Oruç Reis Sismik Araştırma Gemisi'nin Antalya açıklarına demirlemesinin bir "taviz" olarak değerlendirildiği kaydedilen açıklamada, şu ifadeye yer verildi: "CHP olarak hükümeti, haklı davalarımızda taviz vermemeye çağırıyoruz. TBMM'nin siyasetin güç odağı olmaktan çıkarılması, dış politikada Türkiye'yi haklı davalarında yalnızlaştırmış ve taviz verir konuma düşürmüştür.
Tbmm - 13.9.2020
Bakan Varank Kovid-19 tedavisinde kullanılan ilacı üreten fabrikayı ziyaret etti Açıklaması
Varank'a ziyaretinde Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, Atabay Kimya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynep Atabay Taşkent ile Fabrika Direktörü Şahin Gürsel eşlik etti.
Tbmm - 13.9.2020
Bakan Varank, Covid-19 tedavisinde kullanılan ilacın üretildiği fabrikayı ziyaret etti
Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre; Bakan Varank, yürütülen faaliyetleri yerinde görmek amacıyla 'Favicovir'in üretildiği Atabay Kimya'nın Gebze'deki fabrikasını ziyaret etti. Varank'a ziyaretinde Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, Atabay Kimya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynep Atabay Taşkent ile Fabrika Direktörü Şahin Gürsel eşlik etti.
Tbmm - 13.9.2020
Bakan Varank'tan Covid-19 tedavisinde kullanılan ilacın üretildiği fabrikaya ziyaret
- Bakan Varank'tan Covid-19 tedavisinde kullanılan ilacın üretildiği fabrikaya ziyaret ANKARA - Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Covid 19'a karşı çok kısa bir sürede yerli imkanlarla sıfırdan sentezlenen ve tedavide kullanılmaya başlanan ilacın üretildiği fabrikayı ziyaret etti. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, TÜBİTAK, İstanbul Medipol Üniversitesi ve Atabay İlaç iş birliğiyle Covid-19 tedavisinde kullanılan ve etkin sonuçlar veren Favipiravir isimli ilacın sıfırdan yerli sentezi Favicovir Haziran ayında üretime hazır hale geldi. Medipol Üniversitesi'nden Doç. Dr. Mustafa Güzel ve Atabay İlaç'tan Zeynep Atabay Taşkent'in koordinasyonunda 32 kişilik ekip tarafından sentezlenen ilaç, ilk olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Hekimlerimizin Covid-19 hastalığı tedavisinde etkin şekilde kullandığı Favipiravir isimli ilacı TÜBİTAK Covid-19 Türkiye Platformu çatısı altında çalışan bilim insanlarımız kendi sentezimizle üretmeyi başardı" açıklaması ile duyuruldu. Atabay İlaç ve Kimya'ya ziyaret İlacın ilk numunesi Haziran ayında kendisine sunulan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, yürütülen faaliyetleri yerinde görmek amacıyla Favicovir'in üretildiği Atabay Kimya'ın Gebze'deki fabrikasını ziyaret etti. Varank'a ziyaretinde Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, Atabay Kimya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynep Atabay Taşkent ile Fabrika Direktörü Şahin Gürsel eşlik etti.
Tbmm - 13.9.2020
Son dakika haber... DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda katıldığı programların ardından Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'ne geçti. Erdoğan burada Azerbaycan Milli Meclis Başkanı Sahiba Gafarova'yı kabul etti. Kabulde TBMM Başkanı Mustafa Şentop'ta yer aldı.
Tbmm - 12.9.2020
Başkan Yıldız: "12 Eylül darbesi emperyalist bir projedir"
12 Eylül Darbesi ile ilgili sayısal bilgiler de veren Başkan Yıldız, "Her neresinden bakarsanız bakınız emperyalizmin taşeronları tarafından gerçekleştirilen bu kanlı darbe sürecinde; 1 milyon 683 bin kişi fişlendi, 230 bin kişi yargılandı, 'Bir sağdan bir soldan' denilerek 26 kişi idam edildi, 171 tutuklu işkence sırasında öldürüldü, 14 bin kişi vatandaşlıktan çıkarıldı, 30 bin kişi mülteci olarak yurt dışına çıkmak zorunda kaldı, 30 bin emekçi işinden atıldı, 23 bin 677 derneğin faaliyetleri durduruldu, siyasi partiler kapatıldı, anayasa askıya alındı, TBMM lağvedildi ve birçok gazete, derginin yayınlarına son verildi" şeklinde konuştu.
Tbmm - 12.9.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Kahramanmaraş'ta konuştu Açıklaması
Ünal, yıllarca Türkiye'de siyasetin çirkin ve bulaşık bir iş olarak gösterildiğine işaret ederek, konuşmasına şöyle devam etti: "Siyasetin üzerinde askerin ve belli kesimlerin vesayet kurduğu dönemleri unutmamamız gerekiyor. O yüzden siyaset önemli ve kıymetlidir. Siyaseti önemli ve kıymetli yapan, siyaset kurumu milletin iradesini sandıkta alan ve devleti yönetme temsiline sahip olan kurumun adıdır. Siyaset ve darbeler ne anlama geliyor çok iyi bilmemiz gerekiyor. Eğer 15 Temmuz'da bu millet çıplak elleriyle iradesine sahip çıkmasaydı, ne olurdu, Türkiye bu sefer 10 yılını 20 yılını değil, Türkiye bu defa en az 100 yılını kaybederdi." 15 Temmuz kalkışmasının ardından bölgede yaşananlara bakıldığında bu darbe girişiminin daha iyi anlaşıldığını belirten Ünal, şunları kaydetti: "Doğu Akdeniz'deki olaylara, Libya'da, Suriye'de yapılanlara baktığımızda, eğer 15 Temmuz başarıya ulaşsaydı, bölgeyi o kadar rahat şekilde dizayn edeceklerdi ki, hiçbir sorun yaşamayacaklardı. Önlerinde Erdoğan, AK Parti diye bir engel olmayacaktı. Millet idaresi diye bir şey olmayacaktı. İstedikleri gibi Doğu Akdeniz'i, Kuzey Afrika'yı, Libya'yı, Suriye'yi, Lübnan'ı istedikleri gibi dizayn edeceklerdi. Ama bugün bunu yapamayanlar, ne diyorlar, 'Erdoğan'ı devirmeliyiz'. Bunu kimler diyor, şimdi bunu Biden diyor anlarım, bunu Macron diyor anlarım, ama bu ülkenin en büyük muhalefet partisinin başındaki genel başkanı, dostlarımızla birlikte 'Erdoğan'ı devireceğiz' diyorsa bunu anlayamam maalesef. O yüzden siyasete sahip çıkmamız demek, çocuklarımıza sahip çıkmamız demek." Kongreye, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, İmran Kılıç, Mehmet Cihat Sezal ve Habibe Öçal'ın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile partililer katıldı.
Tbmm - 12.9.2020
Tbmm - 12.9.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal: "Yedi düvel Erdoğan ile mücadele ediyor"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta Onikişubat Belediyesi tarafından yapılan Şehit Cengiz Engizek Bilgi ve Kültür Evi ve Yüzme Havuzu açılışında konuştu. 12 Eylül darbe girişiminin yıldönümü olduğunu söyleyen Ünal, "12 Eylül belli bir yaş grubu için kabus demektir, 12 Eylül belli bir yaş grubu için işkence demektir. 12 Eylül belli bir yaş grubu için korku demektir, sistematik bir işkence demektir. 12 Eylül Türkiye için 1980'lerin, 1990'ların 20 yılın kaybı demektir. Millet iradesinin katledilmesi demektir. Milletin seçtiği ve sözde, karar da milletindir dediği TBMM'nin duvarında 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' yazdığı bu hakikatin hilafına maalesef milletin hakkını yine milletin adı kullanılarak alındığı gündür.
Tbmm - 12.9.2020
Erdoğan, Azerbaycan Milli Meclis Başkanı Gafarova'yı kabul etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda katıldığı programların ardından Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'ne geçti. Erdoğan burada Azerbaycan Milli Meclis Başkanı Sahiba Gafarova'yı kabul etti. Kabulde TBMM Başkanı Mustafa Şentop'ta yer aldı.
Tbmm - 12.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan:  Sayın Macron, senin şahsımla daha çok sıkıntın olacak
İstanbul DHA  - CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Diyor ki 'Türk milletiyle değil ama bizim Erdoğan'la sıkıntımız var.' Sayın Macron, senin şahsımla daha çok sıkıntın olacak. Defalarca bunu zaten sana söyledim, ama dinlemiyorsun. 'Bak, senin tarih bilgin de yok.' dedim. Sen Fransa'nın tarihini de bilmiyorsun. Önce Türk milletiyle uğraşma, Türkiye'yle uğraşma" dedi.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda düzenlenen Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu'nda yaptığı konuştu. Sempozyuma TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk,  Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, TBMM Başkanvekili Celal Adan, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, eski Başbakanlardan Tansu Çiller ve  Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu da katıldı.
Tbmm - 12.9.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: SAYIN MACRON, SENİN ŞAHSIMLA DAHA ÇOK SIKINTIN OLACAK.
İstanbul DHA  - CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Diyor ki 'Türk milletiyle değil ama bizim Erdoğan'la sıkıntımız var.' Sayın Macron, senin şahsımla daha çok sıkıntın olacak. Defalarca bunu zaten sana söyledim, ama dinlemiyorsun. 'Bak, senin tarih bilgin de yok.' dedim. Sen Fransa'nın tarihini de bilmiyorsun. Önce Türk milletiyle uğraşma, Türkiye'yle uğraşma" dedi.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda düzenlenen Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu'nda yaptığı konuştu. Sempozyuma TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk,  Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, TBMM Başkanvekili Celal Adan, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, eski Başbakanlardan Tansu Çiller ve  Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu da katıldı.
Tbmm - 12.9.2020
Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "15 Temmuz 2016'da son hamleye karşı, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde milletimizin topyekun karşı çıkışı, 27 Mayıs'ta başlayan bu darbeler dönemini fiilen ve tamamen kapatacak bir zaferle taçlanmıştır.
Tbmm - 12.9.2020
Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu'nda konuştu: (4)
Sempozyumun açılışına TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, TBMM Başkanvekili Celal Adan, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Fatma Betül Sayan Kaya ve Hayati Yazıcı, eski Başbakanlardan Tansu Çiller, Kuzey Makedonya Anayasa Mahkemesi Başkanı Salih Murat, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın yanı sıra çok sayıda milletvekili ve sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.
Tbmm - 12.9.2020
Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu
12 Eylül 1980 darbesi Türkiye'nin on yıllarını çalmış, istikbal haklarını çarpıtmış, milli hakimiyeti çoraklaştırmıştır. Bireyle devlet, milletle devlet arasındaki güvene dayalı ahlaki, tarihi ve hukuki bağlar her darbeyle biraz daha yıpranmış, biraz daha yıkıma maruz kalmıştır. Ne yazıktır ki, bu tahribatın artçı ve ağır sarsıntıları yıllarca siyaset ve toplum hayatında derin yaralar açmakla kalmamış, istikrarsızlıkların kapısını da ardına kadar aralamıştır. 27 Mayıs, 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat, 15 Temmuz Türkiye'nin büyüme ve yükseliş ümitlerine, milli birlik ve dayanışma azmine, huzur ve barış ortamına iç ve dış odakların el birliğiyle planlayıp uygulamaya geçtikleri zincirleme suikastlerdir. Her darbe bir nevi işgaldir, gerilemedir, tarihin gerisine düşmek demektir. Her darbe kaos ve krizin serpilmesi demektir. Her darbe haksızlık ve kanunsuzlukların sivrilmesi demektir." Her darbenin vesayetçi mihrakların, demokrasi düşmanlarının denetim ve kontrolü ele geçirmesi anlamına geldiğine işaret eden Bahçeli, şunları kaydetti: "12 Eylül darbesi, bunun ardından tezahür eden otoriter yönetim saplantısı Türkiye'nin siyasal ve toplumsal hayatını karartmak bir yana hayatın her alanında dipsiz kuyular açmıştır. TBMM'ye kilit vurulması, siyasi partilerin kapatılması, siyasi yasakların getirilmesi, siyaset boşluğunun doğması sadece katılım ve temsil krizlerini değil, aynı zamanda siyaset dışı yapay arayışları da tetiklemiş, özellikle yozlaşmayı körüklemiştir.
Tbmm - 12.9.2020
TBMM Başkanı Şentop: "Türkiye, 27 Mayıs 1960'la başlayan millet iradesini yok sayan bir parantezi...
TBMM Başkanı Şentop: "Türkiye, 27 Mayıs 1960'la başlayan millet iradesini yok sayan bir parantezi fiilen 15 Temmuz 2016'da, hukuken 16 Nisan 2017'de kapatmıştır".
Tbmm - 12.9.2020
TBMM Başkanı Şentop: "Uluslararası darbe mekaniğini çözen, aktörlerini bilen ve ifşa eden, iş...
TBMM Başkanı Şentop: "Uluslararası darbe mekaniğini çözen, aktörlerini bilen ve ifşa eden, iş birlikçilerini yargılayan Türkiye, bu tür zavallıca ifadelerin sahiplerine pabuç bırakmaz, bırakmayacaktır.
Tbmm - 12.9.2020
TBMM Başkanı Şentop: "Darbeleri konuşmak, yargılamak ve mahkum etmek, adaletten yana olanlar için...
TBMM Başkanı Şentop: "Darbeleri konuşmak, yargılamak ve mahkum etmek, adaletten yana olanlar için bir vazifedir.
Tbmm - 12.9.2020
TBMM Başkanı Mustafa Şentop: "Darbeler, uluslararası sömürü düzeninin yönetim usullerinden biridir."
TBMM Başkanı Mustafa Şentop: "Darbeler, uluslararası sömürü düzeninin yönetim usullerinden biridir.
Tbmm - 12.9.2020
TBMM Başkanı Şentop: "Darbelerle şekillenen vesayet dönemini tam manasıyla fiilen kapatan 15 Temmuz...
TBMM Başkanı Şentop: "Darbelerle şekillenen vesayet dönemini tam manasıyla fiilen kapatan 15 Temmuz direnişidir.
Tbmm - 12.9.2020
Memur-Sen İl Temsilcisi Öner: "12 Eylül darbesi emperyalist bir projedir"
171 tutuklu işkence sırasında öldürüldü. 14 bin kişi vatandaşlıktan çıkarıldı. 30 bin kişi mülteci olarak yurtdışına çıkmak zorunda kaldı. 30 bin emekçi işinden atıldı. 23 bin 677 derneğin faaliyetleri durduruldu. Siyasi partiler kapatıldı. Anayasa askıya alındı. TBMM lağvedildi ve birçok gazete ve derginin yayınlarına son verildi.
Tbmm - 12.9.2020
Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu başladı
Demokrasi ve Özgürlükler Adası'ndaki sempozyuma, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve eski başbakanlardan Tansu Çiller de katılıyor.
Tbmm - 12.9.2020
AK Partili Yavuz, "12 Eylül 1980 darbesi tarihe kara bir leke olarak geçmiştir"
AK Partili Yavuz mesajında, "Türkiye demokrasi tarihinde kara bir leke olarak yerini alan 12 Eylül 1980 darbesinin üzerinden 40 yıl geçti. Siyasi partilerin kapatıldığı, binlerce masum vatandaşımızın idamının istendiği ve milletin meclisi olan TBMM'nin görev yapamaz duruma getirildiği o utanç verici günün üzerinden bunca yıl geçmesine rağmen açtığı yaraların izleri hala yüreklerde devam etmektedir.
Tbmm - 12.9.2020
GÜNDEM / 12 Eylül 2020
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda düzenlenecek Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu'na katılacak, TBMM Başkanı Mustafa Şentop ile Azerbaycan Milli Meclis Başkanı Sahibe Gafarova'yı kabul edecek, AK Parti İstanbul 100 Bin Yeni...
Tbmm - 12.9.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 12 Eylül 2020
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda düzenlenecek "Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu"na katılacak, konuk Azerbaycan Milli Meclis Başkanı Sahibe Gafarova ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilecek.
Tbmm - 11.9.2020
Bahçeli'den "739. Söğüt Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri" paylaşımı Açıklaması
Terörle mücadele esnasında yaralanmalarına rağmen vazife malulü ve gazi sayılmayan, haklarını alamadıkları için mağduriyetler yaşayanların gittikçe derinleşen sorunlarının partiler üstü bir kavrayışla ele alınıp çözüme kavuşturulmasının acilen sağlanması gerektiğine dikkati çeken Bahçeli, "TBMM'nin 1 Ekim'de açılmasıyla birlikte üzerimize düşen sorumluluk tam ve eksiksiz yerine getirilecek, gazilerimize gecikmiş vefa borcumuz bihakkın ödenecektir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tbmm Haberleri | Tbmm Haber - Haberler - Sayfa 4 - Tbmm haberleri, son dakika tbmm haber ve gelişmeleri burada. TBMM Başkanı Şentop, Türkmenistan Meclis Başkanı Mammedova ile görüştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 18:57:37. #1.14#
title