TBMM'de Ulusal Çocuk Balosu

TBMM'de Ulusal Çocuk Balosu

TBMM'de Düzenlenen 1. Ulusal Çocuk Balosu Renkli Görüntülere Sahne Oldu. TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın Çocuklarla Birlikte Pasta Kestiği Baloda AK Parti İstanbul Milletvekili Özlem Türköne, 5 Yaşındaki Oğluyla Halay Çekti.

TBMM'de Ulusal Çocuk Balosu

TBMM'de düzenlenen 1. Ulusal Çocuk Balosu renkli görüntülere sahne oldu. TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın çocuklarla birlikte pasta kestiği baloda AK Parti İstanbul Milletvekili Özlem Türköne, 5 yaşındaki oğluyla halay çekti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Milli Egemenlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde TBMM Tören Salonu'nda 1. Ulusal Çocuk Balosu düzenlendi. Bine yakın çocuğun katıldığı baloyu TBMM Başkanı Köksal Toptan da izledi. Baloya katılan çocuklarla birlikte üzerinde 'TBMM Çocuk Balosu' yazılı pastayı kesen Toptan, çocuklarla sohbet etti ve verilen çiçekleri kabul etti. Çeşitli okullardan gelen çocuklar baloda birbirinden renkli gösteriler sundu.

Bu arada Ulusal Çocuk Balosu'na AK Parti İstanbul Milletvekili Özlem Türköne, eşi Mümtazer Türköne ve Meclis Kreşi'ne giden 5 yaşındaki oğlu Oğuzhan ile birlikte katıldı. Türköne, baloda eşi ve oğlu ile birlikte halay çekti ve çocukların oyunlarına katıldı.

(ZÇ-NÇ-Y)