TBMM Başkanı'na El Yapımı Zülfikar

TBMM Başkanı'na El Yapımı Zülfikar
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi yeni belediye binasında ziyaret eden TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Türkiye’nin köprüler, otoyollar yapmasının istenmediğini belirterek, “Bize manavlık yap, yetiştir domatesi sat diyorlar” dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi yeni belediye binasında ziyaret eden TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Türkiye'nin köprüler, otoyollar yapmasının istenmediğini belirterek, "Bize manavlık yap, yetiştir domatesi sat diyorlar" dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, günün anısına TBMM Başkanı Kahraman'a el yapımı Zülfikar ve çini tabak hediye etti.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Bursa'ya gelen TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Valilik ziyaretinin ardından yeni belediye binasında Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi ziyaret etti. Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Milletvekilleri Emine Yavuz Gözgeç, Hakan Çavuşoğlu ve Bennur Karaburun ile AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun'un da hazır bulunduğu ziyarette konuşan TBMM Başkanı İstanbul - İzmir otoyolu ve Osmangazi Köprüsünden övgüyle bahsetti. Türkiye'nin geldiği noktayı anlamak için bu otoyol ve Osmangazi Köprüsü'ne bakmanın yeterli olacağını dile getiren Kahraman, "Bizim otoyollar, köprüler yapmamızı istemiyorlar. Bize domates yetiştir sat diyorlar. Gelişmemiz istemiyorlar. Ama Türkiye gelişme şuurunda. Allah hizmet yapanlardan razı olsun" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, günün anısına Kahraman'a el yapımı Zülfikar ve çini tabak hediye etti. - BURSA

TBMM Başkanı'na El Yapımı Zülfikar

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title