TBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Kasım Gülpınar, Başkan Demirkol'u Ziyaret Etti
Haberler » Yerel » TBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Kasım Gülpınar, Başkan Demirkol'u Ziyaret Etti - Haberler

TBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Kasım Gülpınar, Başkan Demirkol'u Ziyaret Etti

TBMM Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Kasım Gülpınar, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi demirkol’u ziyaret ettiTBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi demirkol’u makamında ziyaret etti.

TBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Kasım Gülpınar, Başkan Demirkol'u Ziyaret Etti

TBMM Komisyonu Başkanı Kasım Gülpınar, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi demirkol'u ziyaret etti


TBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili , Haliliye Belediye Başkanı Fevzi demirkol'u makamında ziyaret etti. Ziyarette, Başkan Demirkol belediyenin yaptığı hizmetler hakkında Milletvekili Gülpınar'a bilgi verdi.


Hatıra defterini de imzalayan Gülpınar, "Şanlıurfa'ya referandum çalışması yapmak için geldik. Öncelikle Haliliye bölgesinde çalışacağımız için değerli Başkanımız Fevzi Demirkol'u da ziyaret etmeyi uygun gördük. Kendisiyle öncelikle belediye faaliyetleriyle ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Gerçekten Fevzi Bey, işini layıkıyla yerine getiren bizim de gurur duyduğumuz bir belediye başkanımız. İnşallah hem Haliliye'de hem de Şanlıurfa'da çok daha iyi hizmetlere vesile olacak. Bu hizmetlerini de görünce gururlanmamak elde değil. Bundan sonra hep birlikte bir alan çalışması yapacağız. Allah tüm ülkemizin yardımcısı olsun. Bu süreci inşallah sağ salim atlatarak, 16 Nisan'da tüm Şanlıurfa'lılar olarak yüzümüzün akıyla bu süreçten çıkarız" dedi.


Ziyaretten memnuniyetini ileten Başkan Demirkol ise "Haliliye bölgesinde vatandaşlarımızla bir araya gelmek amacıyla ve 16 Nisan'da yapılacak olan halk oylamasını Milletvekilimiz halkımıza anlatacak. İnşallah 16 Nisan'da Haliliye'den, Şanlıurfa'dan iyi bir sonuç çıkacaktır" diye konuştu.


Açıklamaların ardından Başkan Fevzi Demirkol, Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ve beraberindekiler, Devteşti Mahallesine geçti. Burada esnaf ve vatandaşlarla görüşen Başkan Demirkol ile Milletvekili Gülpınar, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasıyla ilgili evet desteği isteyerek, Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemini anlattı.


Başkan Demirkol ve Milletvekili Gülpınar'ın programına; Haliliye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Selim Polatkan, Meclis Üyeleri Emin Coşun, Mehmet Keskin ve Nusret Kaya, AK Parti Haliliye Kadın Kolları Başkanı Gülistan Satış ile AK Parti teşkilat üyeleri eşlik etti. - ŞANLIURFA

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler