TBMM ANAYASA UZLAŞMA KOMİSYONU HABERLERİ

Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu Haberleri

Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu haber, Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 16.02.2016
AK Parti Grup Toplantısı
Babakan Ahmet Davutoğlu, muhalefet partilerinin Suriye konusunda takındığı tutumu eleştirerek, "Bizim neye ihtiyacımız var biliyor musunuz? Türkiye’de milli bir iktidar var, milli iktidar kadar önemli olan milli muhalefettir.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 12.02.2016
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Açıklaması
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Sur, İdil, Silopi, Cizre, Nusaybin ilçelerinde güvenlik tedbirleri, boykot ve engellemeler nedeniyle eğitim-öğretim faaliyetlerinde sorun yaşayan 8. ve 12. sınıf toplamı 19 bin 404. Ara dönem tatilinde Diyarbakır, Batman, Mardin il merkezinde telafi programları uygulanmış olup, bu programlara 12 bin 524 öğrenci katılmıştır" dedi.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 11.02.2016
AK Parti Sözcüsü Çelik, 'Yeni Parti İddialarına' İlişkin Konuştu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti’nin içerisinden yeni bir siyaset çıkacağı yönündeki haberlerin spekülatif haberler olduğunu belirterek, "Hayır, kesinlikle böyle birşey söz konusu değil. AK Parti geleneğinde yok. Bu arkadaşlarımız AK Partilidirler" dedi.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 11.02.2016
CHP Grup Başkanvekili Altay Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Oslo, İmralı ve Dolmabahçe tutanaklarının, gerekirse kapalı bir oturumda milletvekilleriyle paylaşılmasını isteyerek, "Bu tutanaklar açıklanmadan terör bitmez" dedi.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 10.02.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "AK Parti milletle kucaklaşmaya devam edecek ve teröre karşı da gereken cevabı verecektir" dedi.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 09.02.2016
Aa Günün
Günün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir resepsiyon verdi.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 09.02.2016
CHP TBMM Grup Toplantısı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni anayasa çalışmalarıyla ilgili, "Toplanacak komisyona 'Anayasa Uzlaşma Komisyonu' denilmesini kabul etmiyoruz ve desteklemiyoruz.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 09.02.2016
Kılıçdaroğlu: "Toplanacak Komisyona 'Anayasa Uzlaşma Komisyonu' Denilmesini Kabul Etmiyoruz"
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Salondan detay CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşamsı TBMM – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM grup toplantısında konuştu.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 09.02.2016
Kılıçdaroğlu: Davutoğlu'na Çağrım Elinde Sopa Olan Devlet Değil Özgürlükçü Bir Devlet Olsun (1)
Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yeni anayasa çalışmalarına değinirken, "Sayın Davutoğlu'na açık ve net çağrıda bulunuyorum.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 09.02.2016
AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Toplantısı Başladı
AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplandı.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 05.02.2016
DSP Başkanlık Kurulu'ndan Bildiri
DSP Başkanlık Kurulu, "Anayasa değişikliği ya da yeni anayasa yapma yetkisi sadece Meclisteki partilerin değil Meclis dışındaki kesimlerin ve partilerin de temsilcileri ile kurulacak bir yapıda olmalıdır" açıklamasında bulundu.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 04.02.2016
Vatan Partisinden Yeni Anayasa Protestosu
Vatan Partililer yeni anayasa çalışmalarını protesto etti.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 04.02.2016
Vatan Partisi'nden "Bölücü Anayasa'ya Geçit Yok" Kampanyası
Vatan Partisi Eskişehir İl Başkanı Mustafa Erdönmez, Anayasa Uzlaşma Komisyonu’nun toplanmasının PKK’ya destek amaçlı olduğunu iddia ederek “Bölücü Anayasa’ya Geçit Yok” kampanyası başlattıklarını belirtti.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 04.02.2016
Anayasa Mutabakat Komisyonu
Eski TBMM Başkanı, TBMM Anayasa Mutabakat Komisyonu üyesi AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, 1982 Anayasasının 17 kez değişmesine rağmen, üzerindeki 'darbe Anayasası' yaftasını atamadığını belirterek, "Bu imaj nedeniyle yaşanan her sorun Anayasa'ya mal edilmiştir.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 04.02.2016
Anayasa Mutabakat Komisyonu
TBMM Başkanı İsmail Kahraman, yeni anayasa çalışmalarına ilişkin, "Milletimizin temsilinde yüzde 97'nin üzerinde bir orana sahip bulunan Meclisimizin yeni bir anayasa yapmaya; darbe yönetimlerinden daha fazla hak sahibi olduğu elbette şüphesizdir" dedi.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 04.02.2016
Anayasa Mutabakat Komisyonu
TBMM Başkanı İsmail Kahraman, yeni anayasa çalışmalarına ilişkin, "Gayemiz Türkiyemizin geleceğine çağdaş, çoğulcu demokrasi esaslarına uygun, insan hak ve hürriyetlerine saygılı ve öznesi insan olan, insana hizmet için teşkilatlanmış kudretli, üniter yapıda bir hukuk devleti yapılanmasını ortaya koyacak bir sistemi inşa etmek olmalıdır.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 04.02.2016
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (2)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bu ülkeye dördüncü devrimi yapmamız gerekiyor, bu ülkede o da özgürlükçü demokrasiyi getirmektir" dedi.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 03.02.2016
CHP Myk Toplantısı
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, yeni anayasa çalışmalarına ilişkin, "Başkanlık sistemi masaya kesinlikle getirilmemelidir.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 03.02.2016
MHP Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Açıklaması
AK Parti yönetiminin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "başkanlık sistemine geçiş için anayasa değişikliğine gidilmesi, bunun için gerekiyora referandum yapılması" dayatmasıyla karşı karşıya kaldığını öne süren Ayhan, TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu toplantılarının "bu dayatma altında başlayacağını" dile getirdi.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 03.02.2016
Anayasa Uzlaşma Komisyonu Yarın İlk Kez Toplanıyor
TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu, yeni anayasa yapımı için ilk toplantısını yarın gerçekleştiricek. TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın başkanlığındaki toplantıda, Meclis'te grubu bulunan 4 parti, üçer milletvekiliyle temsil edilecek.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 01.02.2016
MHP Aydın Milletvekili Depboylu Açıklaması
MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu, "Anayasanın ilk 4 maddesinin değiştirilmesine tamamen karşıyız. Anayasadan Türk kimliğinin, Türk ibaresinin silinmeye çalışılmasına da karşıyız. Bizim hassasiyetimiz bellidir" dedi.
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu - 01.02.2016
Hdp İzmir Milletvekili Doğan Açıklaması
HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, Anayasa Uzlaşma Komisyonu'nun toplantısında, HDP'nin esas hassasiyetinin, eşit yurttaşlık temelinde olacağını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu Haberleri | Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu Haber - Haberler - Sayfa 5 - Tbmm Anayasa Uzlaşma Komisyonu haberleri, son dakika tbmm anayasa uzlaşma komisyonu haber ve gelişmeleri burada. Ömer Çelik: Chp, Hala Tek Parti Zihniyeti İçerisinde Son Kararı Kendisinin Vereceğini Z
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 05:39:01. #1.15#

title