Tayfun Kahraman Haberleri

Tayfun Kahraman haber, Tayfun Kahraman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tayfun Kahraman - 04.02.2014
Gezi Soruşturmasında Yeni İddianame
İddianamede DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu, Mimarlar Odası Genel Başkanı Eyüp Muhçu, Cem Tüzün, Tayfun Kahraman, Haluk Germiyan, Ayşe Adanalı ve Derya Karadağ'ın da aralarında bulunduğu bazı şüpheliler hakkında ise takipsizlik kararı verildi.
Tayfun Kahraman - 22.12.2013
Türkiye'de 2013 Böyle Geçti
5 Haziran: Ülke genelinde gösteriler devam ederken, Başbakan Vekili Arınç, aralarında İstanbul Tabip Odası Genel Sekreteri Ali Çerkezoğlu, Mimarlar Odası Genel Başkanı Eyüp Muhcu, TMMOB Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi Başkanı Tayfun Kahraman, KESK Genel Sekreteri İsmail Hakkı Tombul, DİSK Genel Başkan Yardımcısı Celal Ovat, TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Süleyman Solmaz'ın bulunduğu Taksim Platformu heyetini Başbakanlık Yeni Bina'da kabul etti.
Tayfun Kahraman - 10.10.2013
Gezi Dayanışmasının 4 Üyesi İfade İçin Emniyete Geldi
Gezi Eylemleri sırasında Gezi Dayanışması adına Başbakan Tayyip Erdoğan ile görüşen, Mimarlar Odası Genel Başkanı Eyüp Muhçu, Şehir Plancıları Odası İstanbul Başkanı Tayfun Kahraman, Beyoğlu Semt Dernekleri Sözcüsü Cem Tüzün ve mimar Derya Karadağ İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gelerek ifade verdi.
Tayfun Kahraman - 21.09.2013
Taksim Dayanışması'ndan Soruşturmaya Karşı Açıklama
Bu haklı ve barışçıl tepkiler sonucunda Taksim Dayanışması temsilcileri hakkında hukuksuz gözaltı süreçleri ile başlatılan soruşturma devam ederken; Savcılık, TMMOB Mimarlar Odası Başkanı Eyüp Muhcu, TMMOB Şehir Plancıları Odası İstanbul Şube Başkanı Tayfun Kahraman DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu, TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Şubesi çalışanı mimar Derya Karadağ, Beyoğlu Semt Dernekleri Sözcüsü Cem Tüzün ve KESK Kadın Sekreteri Canan Çalağan'ın ifadesinin alınması için talimat vermiştir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tayfun Kahraman Haberleri | Tayfun Kahraman Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Tayfun Kahraman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tayfun Kahraman kimdir, hayatı ve biyografisi. Demokrat Parti Aday Listesini Açıkladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 7.5.2021 20:32:07. #1.16#

title