Tatil Yapmak İçin Manisa'dan Alanya'ya Gelen Genç, Denizde Boğuldu

Tatil Yapmak İçin Manisa'dan Alanya'ya Gelen Genç, Denizde Boğuldu

Tatil Yapmak İçin Manisa'dan Antalya'nın Alanya İlçesine Gelen 20 Yaşındaki Genç, Serinlemek İçin Girdiği Denizde Boğularak Öldü. Arkadaşlarıyla Birlikte Alanya'ya Geldiği Öğrenilen Gencin Cesedi, Otopsi Yapılmak Üzere Alanya Belediyesi Mezarlığı Morgu'na Kaldırıldı.

Tatil Yapmak İçin Manisa'dan Alanya'ya Gelen Genç, Denizde Boğuldu

Tatil yapmak için Manisa'dan Antalya'nın Alanya ilçesine gelen 20 yaşındaki genç, serinlemek için girdiği denizde boğularak öldü. Arkadaşlarıyla birlikte Alanya'ya geldiği öğrenilen gencin cesedi, otopsi yapılmak üzere Alanya Belediyesi Mezarlığı Morgu'na kaldırıldı.

Edinilen bilgilere göre, olay Alanya Keykubat Plajı'nda meydana geldi. Tatil yapmak için arkadaşlarıyla birlikte Alanya'ya gelen Muhammet Küçüktiftik (20), bir otele yerleşti. Denize girmek için arkadaşlarıyla birlikte otelin plajına giden Küçüktiftik, denizde yüzmeye başladı. Sahilden birkaç metre sonra uzaklarda yüzmeye devam eden Küçüktiftik, bir süre sonra dalgaların arasında kayboldu.

Denizde yapılan aramaların sonunda Küçüktiftik'in cesedi arkadaşları tarafından karaya çıkarıldı. Olay yerine gelen polis ekipleri ve savcının incelemesinin ardından cesed, otopsi yapılmak üzere Alanya Belediyesi Mezarlığı Morgu'na kaldırıldı.

Kaynak: CHA