Tatil Dönüşü Kaza: 2'si Ağır 6 Yaralı

Tatil Dönüşü Kaza: 2'si Ağır 6 Yaralı

Denizli'de Tatilden Döndükleri Öğrenilen Bir Aile, İzmir Karayolu Üzerinde Kaza Geçirdi. Olayda İkisi Ağır 6 Kişi Yaralandı.

Tatil Dönüşü Kaza: 2'si Ağır 6 Yaralı

Denizli'de tatilden döndükleri öğrenilen bir aile, İzmir karayolu üzerinde kaza geçirdi. Olayda ikisi ağır 6 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Aydın'ın Didim ilçesinden ailesiyle birlikte tatilden dönen Denizli Gençlik ve Spor İl eski Müdürü Mehmet İbanoğlu (61), 20 EE 565 plakalı aracıyla Mehmet Gedik'in (51) kullandığı 06 AZ 7428 plakalı kamyonete arkadan çarptı.

Çarpmanın etkisiyle savrulan otomobil, aynı yönde seyir halinde bulunan Salih Yaşar'ın kullandığı 20 TA 642 plakalı otomobile çarptı. Kazadan sonra İzmir karayolunda can pazarı yaşandı.

Otomobilde sıkışan Mehmet İbanoğlu, itfaiye ve sağlık ekiplerinin çabalarıyla otomobilinden çıkartılarak Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

İbanoğlu'nun kullandığı otomobilde bulunan eşi Leyla İbanoğlu (55), kızları Ece İbanoğlu (18) ve Müge İbanoğlu (21) ile akrabası Mediha Akgün (56) de yaralandı. 20 TA 642 plakalı otomobilde bulunan Emine Yaşar (50) da ağır yaralandı. 6 kişinin yaralandığı kaza nedeniyle trafik yarım saat aksadı.

Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.