Tatarlı Haberleri

Tatarlı haber, Tatarlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tatarlı - 12.08.2014
Adana, Gaziantep, Mersin, Hatay, Osmaniye, Kilis'te Elektrik Kesintisi
Adana'nın Ceyhan İlçesi Tatarlı,Çataklı,Burhanlı,Günlüce Köyleri, Keçebey,Pakırlar,Ak Fatma Çiflikleri,Üçtepe Mevkii ve Mustafabeyli Beldesi İçme Su Pompası'na 8: 30-15: 30 saatleri arasında Bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Tatarlı - 08.08.2014
Tatarlı Höyük Kazısının 7. Sezon Çalışmaları Başladı
Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Çukurova Üniversitesi adına 2007 yılından bu yana devam eden Tatarlı höyük kazısının 7. sezon çalışmaları başladı.
Tatarlı - 08.08.2014
Adana'daki Tatarlı Höyüğü'nde Kazı Çalışmaları Başladı
Tatarlı Höyüğü'ndeki kazı çalışmalarının bu yıl ki etabı başladı.
Tatarlı - 29.07.2014
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması
Eroğlu, daha sonra ilçeye bağlı Karaadilli, Tatarlı ve Haydarlı beldelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı.
Tatarlı - 19.07.2014
Afyonkarahisar'da İshal Vakalarında Artış
Akgün, yaptığı açıklamada, artan vakalara ilişkin inceleme ve araştırmalarda Haydarlı beldesi, Yıprak, Doğanlı, Tatarlı, Çiçektepe, Kızıklar, Göçerli, Okçular, Karataş, Ergenli köylerinde son 3 günde 58 vakanın tespit edildiğini ve hepsinin hastanelerdeki tedavilerinin ardından taburcu edildiğini belirtti.
Tatarlı - 15.07.2014
Tekirdağ'da Asayiş
Tatarlı Mahallesi'nde İsmail Kocakaya'ya ait evinin önünde bulunan saman balyaları, bilinmeyen bir nedenden dolayı yanmaya başladı.
Tatarlı - 03.07.2014
Hayrabolu'dan Kısa Kısa
Tatarlı Mahallesi'nde bulunan buğday tarlalarında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Tatarlı - 16.06.2014
Dinar'da Çiftçiler Bilgilendirildi
Dinar ilçesinde, çiftçiler bilgilendirildi.   Dinar Ziraat Odası Başkanı Burhan Özdemir, Genel Sekreteri Emin Altıntaş, Ziraat Danışmanı Şenol Karataş ile Ziraat Yüksek Mühendisi Talip Bayram, ilçeye bağlı Çapalı, Gençali köyleri ve Tatarlı beldesini ziyaret etti.
Tatarlı - 29.04.2014
Dinar'daki Annelik Okulu Hizmet Vermeye Devam Ediyor
Merkeze ulaşamayan vatandaşların, özellikle hamile ve obez kadınlar için saha gezileri yapılarak danışmanlık, eğitim ve bilgilendirme çalışmalarının sürdüğü vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "7 Mart'ta başlayan saha çalışmaları kapsamında Doğanlı, Kınık, Yıprak, Tatarlı, Çakıcı ve Yüksel köylerine gidilerek obezite, fiziksel aktivite, egzersiz, sağlıklı beslenme, sağlıklı gebelik konularında bilgilendirme ve danışmanlık hizmeti verildi.
Tatarlı - 28.04.2014
Dinar ve Çevresi Sürdürülebilir Çevre Hizmetleri Belediyeler Birliği Toplantısı Yapıldı
Dinar ve Çevresi Sürdürülebilir Çevre Hizmetleri Belediyeler Birliği, 30 Mart'taki Mahalli İdareler Seçimleri'nin ardından yaptığı ilk toplantıda, oylama sonucu Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar'ı ikinci defa başkan seçti.  Dinar Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, Dinar merkez ile ilçeye bağlı Tatarlı ve Haydarlı beldeleri, Dazkırı, Başmakçı, Evciler, Kızılören ilçe belediye başkanları ve Belediye Meclis üyeleri yer aldı.
Tatarlı - 28.04.2014
Hayrabolu Belediye Başkanı Altayoğlu, Vatandaşları Ziyaret Etti
Altayoğlu, Danişment, Övenler, Kadriye, Hedeyli, Karakavak, Temrezli, Çıkrıkçı, Şalgamlı, Yörgüç, Soylu, Kurtdere, Umurbey, Susuzmüsellim ve Tatarlı mahallelerini de ziyaret etti.
Tatarlı - 23.03.2014
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da Açıklaması
Bakan Eroğlu, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesine bağlı Haydarlı beldesi ziyaretinde, vatandaşlarla selamlaştıktan sonra belde meydanında yaptığı konuşmada, kendisini akşam saatlerinde coşkuyla karşılayan belde halkına teşekkür etti. Haydarlı için ne gerekiyorsa yapacağının sözünü veren Eroğlu, beldeye yapılan yatırımlar hakkında da bilgi verdi.  Çöl Ovası'ndaki kuyu problemini çözdüklerini bildiren Eroğlu, Haydarlı'da inşa edilen Şehit Yavuz Öztürk Barajı ile pek çok yeri sulamaya açtıklarını ifade etti.  Haydarlı'ya yapılan hizmetlerin birileri tarafından sahiplenildiğini anlatan Eroğlu, şu ifadelere yer verdi: "Hizmetleri, bu kardeşiniz yapıyor. Buraya değil onlar, onların genel başkanları bile bir çivi çakamaz. Haydarlı'ya ne yapılacaksa biz yaparız. Onlar, geçmişte sizlerin alın teriniz ile topladığınız paraların vergilerini, faiz lobisine veriyordu, size bir şey kalmıyordu. Devletin artık parası çok. Biz hortumları kestik. Size pek çok yatırımlar yapıyoruz. Şu anda bu kardeşiniz 268 tane baraj, bin tane gölet ve sulaması inşa etti. Bütün ovaları suluyoruz, yolları yapıyoruz. Artık bütün yollar bölünmüş yol. 17 bin 500 kilometre bölünmüş yol yaptık. 3 milyardan fazla fidan diktik. İsteyen istediği yerde muayene olup ilacını alabiliyor. Şimdi okullar açıldığında bu yavrularımızın sıralarına kitaplar konuluyor, şimdi ise tablet bilgisayarlar masalarına konacak. Yarışta ancak büyük hedefleri olan milletler ayakta kalır. Bu gençlerimizi, çocuklarımızı çok iyi yetiştirmemiz lazım. Her yere okullar, her yere üniversiteler açıyoruz." Eroğlu, konuşmasının ardından AK Parti Haydarlı Belediye Başkan adayı Kadir Öcel için destek istedi.  Eroğlu, Şuhut'un Karaadilli beldesi ile Dinar'ın Tatarlı beldelerini de ziyaret ederek partisinin belediye başkanlarına destek çağrısında bulundu.
Tatarlı - 20.02.2014
MHP'nin Belediye Meclis Üyesi Adayları Açıklandı
Adana'da, MHP'nin belediye meclis üyesi adayları açıklandı.
Tatarlı - 29.01.2014
Yaklaşan Yerel Seçimler
Afyonkarahisar’da yerel seçimleri kısa bir süre kala AK Parti 40 beldenin belediye başkan adaylarını açıkladı.
Tatarlı - 09.12.2013
(Düzeltme) Afyonkarahisar'da AK Parti'nin Temayül Yoklamaları
40 BELDE DE ADAYLARIN İSİMLERİ BELLİ OLDU Açıklanan temayül yoklaması sonuçlarına göre 40 belde de belirlenen belediye başkan adayları ve aldıkları oy ise şunlar oldu: Dişli-Süreyya Güvenir (23), Özburun-Asım Kızılaslan (17), K.Karacaören-Üzeyir Kasap (9), Pazarağaç-Şevki Pazarağaç (17), Kocaöz-Lokman Akın (9), Haydarlı-Kadir Öcel (5), Tatarlı-Ramazan Gümüş (10), Davulga-Salih Gündoğan (21), Döğer- Ahmet Ulu (21), Gazlıgöl-Selahattin Keskin (21), Kayıhan-Seydi Ahmet Kaya (22), Yaylabağı-Niyazi Akgedik (28), Seydiler-İbrahim Akkaya (10), Beyazı-Murat Altunkaya (47), Büyükkalecik-Mustafa Çıngırak (18), Çayırbağ-Yakup Çam (29), Çıkrık-Sami Çetinaktı (34), Değirmenayvalı-Adem Çavdar (46), Erkmen-Memduh Kuş (47), Fethibey-Galip Özçelik (47), Gebeceler-Hüseyin Toğulluk (44), Işıklar-Balı Sivri (67), Nuribey-Hazım Kaya (32), Salar-Cengiz Taşpınar (50), Susuz-Cengiz Yıldız (49), Sülümenli-Adem Taban (31), Sülün İhsan Keskin (43), Akharım-Eşref Ünsal (18), Ahmetpaşa-Osman Geyik (11), Akören- Mustafa Duymuş (8), Düzağaç-Muammer Işıklı (7), Kılıçaslan-Arif Yılmaz (9), Kırka-Zekeriya Uygan (3), Küçükhüyük-Vedat Kocatürk (16), Serban-Sami Yıldırım (11), Taşoluk- Murat Öner (6), Tınaztepe-Adem Yetişkin (8), Dereçine-Kadir Göçeri (11), Yeşilçiftlik-Şemsettin Kol (15) ve Karaadilli-Ramazan Üzmez (14).
Tatarlı - 17.11.2013
"Müze Kurtarma Kazıları Sempozyumu ve Müzecilik Çalıştayı"
Program kapsamında Misis ve Tatarlı höyüklerinin de gezilerek kazı yapılan alanların inceleneceği bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tatarlı Haber, Tatarlı Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 6 - Tatarlı haber sayfamızda Tatarlı haberleri okuyabilir, Tatarlı son dakika haberleri ve güncel Tatarlı gelişmelerini görebilirsiniz. Akhisar Belediyesporlu Futbolcu Uğur Demirok Evlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 08:57:37. #1.15#

title