Taşköprü'lü Çocukların Tiyatro Sevinci

Taşköprü'lü Çocukların Tiyatro Sevinci

Taşköprü Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Gündüz Çocukları Akşamda Vatandaşları Tiyatroyla Buluşturdu.

Taşköprü'lü Çocukların Tiyatro Sevinci

Taşköprü Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında gündüz çocukları akşamda vatandaşları tiyatroyla buluşturdu.

Ülke genelinde olduğu gibi Taşköprü'de de çeşitli etkinliklerle kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Taşköprü Belediyesi tarafından çocuklar ve vatandaşlarla buluşturulan Enver Demirkıran Virgül Tiyatrosu Taşköprülü tiyatro severin büyük beğenisini aldı.

Taşköprü Mustafa Sıtkı Erkek Çok Programlı Lisesi konferans salonunda gösterime sunulan tiyatro gösterisi gündüz çocuklara 4 ayrı matine halinde akşam ise yetişkinlere tek matine halinde sunuldu.

Gündüz çocukların yoğun ilgi gösterdiği tiyatro gösterisinin akşamki matinesini de Taşköprü Kaymakamı Ayhan Kartlı, Belediye Başkanı Hasan Altan, Taşköprü Cumhuriyet Başsavcısı Volkan Yıldız, Milli Eğitim Müdürü İsmail Özavcı ve çok sayıda Taşköprülü vatandaş izledi.

Ünlü tiyatro ustası Enver Demirkıran'ın yönettiği, "Çat Kapı" ve "Oyun İçinde Oyun" adlı oyunların sergilendiği tiyatro gösterisi yaklaşık iki saat sürdü.

Taşköprülülerin beğenisine sunulan Enver Demirkıran Virgül Tiyatrosu sergiledikleri oyunla Taşköprülü tiyatro severler tarafından tam not aldı.

(AD-BÖ-MEF-Y)

Kaynak: İHA