Taşkesti Haberleri

Taşkesti haber, Taşkesti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Taşkesti - 18.05.2018
Mezuniyetlerini Abant ve Gölcük'te Kutladılar
Bolu'nun Mudurnu ilçesine bağlı Taşkesti beldesinde bulunan liseden mezun olan 15 öğrenci, mezuniyetlerini Abant ve Gölcük Tabiat Parkı'nda kutladı.
Taşkesti - 06.04.2018
Otobüs İşletmecisi Cinayetinde Eşi ile Yanında Çalışan 2 Kişi Tutuklandı
Olay, 10 gün önce Mudurnu ilçesi Taşkesti- Akyazı karayolu Ilıca köyü yakınlarında meydana geldi.
Taşkesti - 28.03.2018
Otobüs İşletmecisi, Öldürülüp Yol Kenarına Atıldı
Taşkesti- Akyazı yolu Ilıca köyü yakınlarından sabaha karşı geçenler, yol kenarındaki erkek cesedini görünce durumu jandarmaya bildirdi.
Taşkesti - 28.03.2018
Mudurnu'da Yol Kenarında Ceset Bulundu
Alınan bilgiye göre, Taşkesti-Akyazı yolu Ilıca köyü yakınlarında yol kenarında bir cesedin olduğu bilgisi üzerine, jandarma ekipleri harekete geçti.
Taşkesti - 22.03.2018
Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası
Mudurnu ve Taşkesti beldesinde, Dünya Ormancılık Haftası çerçevesinde 3 bin adet badem, ceviz, sedir ve ladin fidanı vatandaşa dağıtıldı.
Taşkesti - 21.03.2018
Mudurnu'da Okuma Yazma Seferberliği
Mudurnu Halk Eğitimi Merkezi tarafından kentte ve Taşkesti beldesinde açılan okuma yazma kurslarına, 24 kişi katıldı.
Taşkesti - 12.03.2018
Bolu'daki Silahlı Kavga
Bolu'nun Mudurnu ilçesinde 5 kişinin yaralandığı silahlı kavgaya ilişkin gözaltına alınan 2 kişi tutuklandı.Mudurnu ilçesine bağlı Taşkesti beldesinin Karamurat köyünde yaşanan silahlı kavgaya yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan iki şüphelinin jandarmadaki işlemleri tamamlandı.
Taşkesti - 11.03.2018
Bolu'da Silahlı Kavga: 5 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Mudurnu ilçesine bağlı Taşkesti beldesinin Karamurat köyünde, Y.
Taşkesti - 10.03.2018
15 Temmuz Darbe Davaları Çalıştayı
15 Temmuz Derneği, Hukukçular Derneği ve 15 Temmuz Darbe Davaları Platformu tarafından organize edilen ve Mudurnu ilçesine bağlı Taşkesti beldesinde bulunan bir otelde başlayan çalıştayda, 15 Temmuz davalarını takip eden avukatlar, hukukçular ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin bir araya gelerek davaların geldiği aşama, devam eden davalarda izlenecek yol ve sonuçlanan davaların istinaf ile Yargıtay aşamalarında neler yapılacağının görüşecek.
Taşkesti - 09.03.2018
Mudurnu'dan Zeytin Dalı Harekatı'na Destek
Mudurnu ilçesinde bağlı Taşkesti beldesinde, Zeytin Dalı Harekatı'na destek için yürüyüş düzenledi.
Taşkesti - 10.02.2018
Bolu'da Kış Lastiği Uygulaması
Bolu'nun Mudurnu ilçesinde "kış lastiği uygulaması" kapsamında denetleme yapıldıMudurnu İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik ekipleri, Mudurnu-Akyazı karayolunun Taşkesti mevkisinde kış lastiği uygulaması yaptı.
Taşkesti - 08.02.2018
Taşkesti'ye 112 Acil Merkezi Açılacak
Taşkesti Belediye Başkanı Efrayim Özdemir, Arpaseki Mahallesi'ndeki bin 200 metrekarelik alanda yapımına başlanan 112 Acil Merkezinin 300 günlük sürede tamamlanacağını bildirdi.
Taşkesti - 05.02.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya Açıklaması
Kaya, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "AK Parti'nin kendi belediyeleri ile ilgili kendi değerlendirme ve tasarrufunu yaptığında şöyle bir fotoğrafı herkesin bilmesinde fayda var; teröre destek verdikleri için, şehirleri cehennem hayatına dönüştürdükleri için HDP'li 90'dan fazla belediye başkanı görevden alındı. Aynı zamanda FETÖ gibi terör örgütüne destek veren AK Partili ve MHP'li belediyeler de İçişleri Bakanlığı tarafından görevlerinden uzaklaştırıldılar. AK Partili, MHP'li ve HDP'li belediyelere kayyum atandı. Belediyelerde son bir yıl içerisinde yaşadığımız değişim bu. İkinci olarak; AK Parti kendi belediyeleri ile ilgili gerek şehrimizin, gerekse ülkemizin geleceği noktasındaki yerel yönetimlerden beklentileri ile ilgili belediye başkanlarımızı parti üst yönetimlerimiz ve Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle davet ettik ve onlardan fedakarlık yapmalarını istedik. Bu fedakarlığı arkadaşlarımız yaptılar. Ben onların hepsine, bu anlamda Muzaffer Bey'e de teşekkür ediyorum." İstanbul'daki Ataşehir ve Beşiktaş belediye başkanlarının da hukuka aykırı işlem yaptıkları için İçişleri Bakanlığı tarafından görevlerinden uzaklaştırıldığını söyleyen Kaya, "CHP'li arkadaşlarımız 'Efendim AK Parti kendi belediye başkanlarını istifa ettiriyor, bizimkileri görevden alıyor' şeklinde sitem ediyorlar. Böyle bir şey yok. 2017 yılının 6'ncı ayından itibaren AK Partili Adana Ceyhan, Ankara Ayaş, Bolu Taşkesti ve Kayseri Sarıoğlan belediye başkanları da tıpkı Ataşehir'deki, Beşiktaş'taki gibi hukuka aykırı işlem yaptıkları için görevlerinden uzaklaştırıldılar.
Taşkesti - 31.01.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya Açıklaması
"AK Parti'de bir kısım belediye başkanlarımızın istifalarıyla CHP'deki arkadaşlarımızın görevden alınmaları sanki mukayese edilir gibi bir tablo var. Bu çok fevkalade yanlıştır" diyen Kaya, şöyle devam etti: "Türkiye'de hatırlanırsa Doğu'daki birçok belediyenin terör unsurlarına destek vererek görevden alındığı atmosferde aynı zamanda AK Parti'li belediyeler de görevden alındı. Yani teröre destek veren HDP'li belediyelerle aynı zamanda teröre destek verdiği tespit edilen AK Parti'li, FETÖ yapılanması içindeki belediyeler ve MHP'li belediyeler de görevden alındı. Dolayısıyla bunu bir bütün olarak değerlendirmek gerekir. İkinci unsur, hukuka aykırı iş ve işlem yapan belediyelerle ilgili işlemlere baktığımızda, yine AK Parti'li belediyeler 2017'nin son 6 ayı içinde, Adana Ceyhan gibi, Ankara Ayaş gibi, Kayseri Sarıoğlan gibi, Bolu Taşkesti gibi birçok belediye başkanımızın yaptığı iş ve işlemlerin hukuka aykırı olduğundan dolayı görevinden İçişleri Bakanlığı tarafından uzaklaştırıldı.
Taşkesti - 25.01.2018
İpek Yolu'nda Hedef 1 Milyon Tatilci
Kazan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Göynük, Ayaş, Karacasu, Kıbrıscık, Mudurnu, Taşkesti, Yeniçağa, İznik, Akçakoca, Düzce, Kaynaşlı, Akyazı, Geyve, Karapürçek ve Taraklı'nın yer aldığı İpek Yolu koridorunu yurt içi ve yurt dışında çeşitli fuarlara katılarak tanıtmaya çalıştıklarını belirtti.
Taşkesti - 14.01.2018
Taşkesti'de Yangın
Bolu'nun Mudurnu ilçesi Taşkesti beldesinde çıkan yangında iki katlı ahşap ev yandı.
Taşkesti - 10.01.2018
Arşiv Görüntü) Tacizden Tutuklanan Taşkesti Belediye Başkanı'na 25 Yıl Hapis İstemi
BOLU'da, iş bulma vaadiyle buluştuğu T.D.'yi zorla alıkoyup, taciz ettiği iddiasıyla tutuklanan Mudurnu ilçesine bağlı Taşkesti Belde Belediye Başkanı AK Partili Saim Çevik hakkında hazırlanan iddianame, kabul edildi.
Taşkesti - 10.01.2018
Meral Akşener: İYİ Parti Son Anketlerde Oy Oranını Arttırdı
-Turistleri donan göl üzerinde gezdirmesi -Donmuş göl üzerindeki kediler -Turistlerin göl üzerinde oynaması -Balık detayı -Folklor gösterisi -Akordiyon çalınması Haber-Kamera: Suat İNCEDERE/ ÇILDIR, (Ardahan), (5.24 dk-329 mb) ====================================================== 4)TACİZDEN TUTUKLANAN TAŞKESTİ BELEDİYE BAŞKANI'NA 25 YIL HAPİS İSTEMİ BOLU'da, iş bulma vaadiyle buluştuğu T.D.'yi zorla alıkoyup, taciz ettiği iddiasıyla tutuklanan Mudurnu ilçesine bağlı Taşkesti Belde Belediye Başkanı AK Partili Saim Çevik hakkında hazırlanan iddianame, kabul edildi.
Taşkesti - 10.01.2018
Tacizden Tutuklanan Taşkesti Belediye Başkanı'na 25 Yıl Hapis İstemi
BOLU'da, iş bulma vaadiyle buluştuğu T.D.'yi zorla alıkoyup, taciz ettiği iddiasıyla tutuklanan Mudurnu ilçesine bağlı Taşkesti Belde Belediye Başkanı AK Partili Saim Çevik hakkında hazırlanan iddianame, kabul edildi.
Taşkesti - 10.01.2018
Dha Yurt Bületni-8
Görüntü Dökümü  ---------------------- Kafedeki görüntüsü  Haber: Tolga YANIK KONYA ==================================== Tacizden tutuklanan belediye başkanına 25 yıl hapis istemi BOLU'da, iş bulma vaadiyle buluştuğu T.D.'yi zorla alıkoyup taciz ettiği iddiasıyla tutuklanan Mudurnu ilçesine bağlı Taşkesti Belde Belediye Başkanı Ak Partili Saim Çevik hakkında hazırlanan iddianame kabul edildi.
Taşkesti - 08.01.2018
Evi Yanan Aileye Belediye Başkanından Destek
Bolu'nun Mudurnu ilçesi Taşkesti beldesinde evi yanan aileye belediye başkanı destek oldu.
Taşkesti - 07.01.2018
Anadolu'nun Termal Zenginlikleri - "Doğa Cenneti" Bolu, Termal Turizmle de Adından Söz Ettiriyor
Yüzde 65'i ormanlarla kaplı olan, spor kamplarının yanı sıra termal ve sağlık turizminde de son yıllarda ön plana çıkmaya başlayan Bolu'nun Seben, Göynük ve Mudurnu ilçeleri ile Karacasu ve Taşkesti beldelerinde yer alan 30 termal kaynaktaki suyun sıcaklığı 20 ila 90 derece arasında değişiyor.
Taşkesti - 03.01.2018
Taşkesti 40 Bin Ziyaretçi Çekti
Bolu'nun Mudurnu ilçesine bağlı Taşkesti beldesini 2017 yılında yaklaşık 40 bin kişinin ziyaret ettiği bildirildi.
Taşkesti - 01.01.2018
Mudurnu'da Yangın
Alınan bilgiye göre, Mudurnu'nun Taşkesti beldesine bağlı Karacasu köyünde Arif Erdoğan'a ait tek katlı ahşap evde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Taşkesti - 13.12.2017
Bolu'da İki Katlı Ev, Ahır, Samanlık, Garaj ve Kamyonet Yandı
Edinilen bilgiye göre, Mudurnu ilçesi Mangırlar köyünde Raşit Tek'e ait iki katlı ahşap evde akşam saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Rüzgarın etkisiyle bir anda büyüyen yangın evin çevresindeki odunluk, samanlık, ahır ve garaja sıçradı. Köydeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine Mudurnu, Taşkesti ve Bolu Belediyesine ait itfaiye ekipleri ile Orman İşletme Şefliğine ait arazözler sevk edildi.
Taşkesti - 12.12.2017
Sülüklü Göl Tabiat Parkı'nda
Taşkesti Belediye Balkan Vekili Efrahim Özdemir, Sülüklü Göl Tabiat Parkı'nda incelemelerde bulundu.
Taşkesti - 11.12.2017
Bolu'da Yangın
Yangını gören vatandaşların durumu bildirmesi üzerine, Mudurnu ve Taşkesti İtfaiyesi'ne bağlı ekipler olay yerine geldi.
Taşkesti - 24.11.2017
24 Kasım Öğretmenler Günü
Mudurnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Taşkesti beldesinde bulunan bir otelde yemek programı düzenlendi.
title