Taşdelen'deki Kazada Ölen Gençler Toprağa Verildi

Taşdelen'deki Kazada Ölen Gençler Toprağa Verildi

Çekmeköy'de Gece Meydana Gelen Kazada Hayatını Kaybeden 3 Genç Toprağa Verildi. Kazaya Neden Olduğu Belirtilen ve Olaydan Sonra Kaçan Şahıs İse Yakalandı. Taşdelen'de Gece 00.00 Sıralarında Aşırı Hız Nedeniyle Meydana Geldiği İddia Edilen Kazada Aynı Araçta Bulunan Semih Özkorucu, Erdoğan Bakan ve Atakan Eser Hayatını Kaybetmişti.

Taşdelen'deki Kazada Ölen Gençler Toprağa Verildi

Çekmeköy'de gece meydana gelen kazada hayatını kaybeden 3 genç toprağa verildi. Kazaya neden olduğu belirtilen ve olaydan sonra kaçan şahıs ise yakalandı.

Taşdelen'de gece 00.00 sıralarında aşırı hız nedeniyle meydana geldiği iddia edilen kazada aynı araçta bulunan Semih Özkorucu, Erdoğan Bakan ve Atakan Eser hayatını kaybetmişti. Ölen gençlerin cenazeleri bugün toprağa verildi.

Özkorucu'nun cenazesi Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi'nden alınarak Çekmeköy Merkez Mahallesi'ndeki Köyiçi Camii'ne getirildi. Cenaze namazının ardından Özkorucu, Çekmeköy Merkez Mezarlığı'nda defnedildi. Cenaze namazının kılınması sırasında Özkorucu'nun ailesi gözyaşlarını tutamadı. Kazada ölen Erdoğan Bakan, Sultanbeyli'de Atakan Eser de Taşdelen'de toprağa verildi.

Kazaya neden olduğu belirtilen Ahmet Gürsoy (33) ise polis tarafından yakalandı. Gözaltına alınan Gürsoy, Çekmeköy İlçe Emiyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Taşdelen'de aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu meydana gelen trafik kazasında Gürsoy'un kullandığı 34 VM 577 plakalı otomobil aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkarak refüjü aştıktan sonra karşı yönden gelen Semih Özkorucu yönetimindeki 34 EU 764 plakalı aracın üstüne düşmüştü. Kazada Özkorucu ve yanında bulunan Erdoğan Bakan ile Atakan Eser hayatını kaybederken, Gürsoy'un kullandığı araçta bulunan Muammer Altıntaş ise yaralanmıştı. Kazaya neden olduğu iddia edilen Gürsoy ise olay yerinden kaçmıştı.