Tarsus'ta Maratonculara Makarna Partisi

Tarsus'ta Maratonculara Makarna Partisi

Mersin'in Tarsus İlçesinde Düzenlenecek Olan "Tarsus 4. Uluslararası Yarı Maraton" Yarışması İçin Kente Gelen Sporculara Makarna Partisi Düzenlendi.

Tarsus'ta Maratonculara Makarna Partisi

Mersin'in Tarsus ilçesinde düzenlenecek olan "Tarsus 4. Uluslararası Yarı Maraton" yarışması için kente gelen sporculara makarna partisi düzenlendi.

Tarsus Belediyesi ve Berdan Tekstil A.Ş. tarafından düzenlenecek olan "Tarsus 4. Uluslararası Yarı Maraton" yarışması için Tarsus'a gelen maratoncular, tanışma ve kaynaşma amacıyla düzenlenen makarna partisinde biraraya geldi. Partiye Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Atletizm Federasyonu Başkanı Mehmet Terzi, Berdan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Muhteşem Ekenler, Maraton Sorumlusu Asım Çetin, sporcu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Berdan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Muhteşem Ekenler, amaçlarının Tarsus'un tanıtımını sağlamak olduğunu belirterek, sporculara başarılar diledi. Tarsus'un 8 bin yıllık kent olduğunu ve birçok medeniyete ev sahipliği yaptığını belirten Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ise, "Böylesi kapsamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan son derece mutluyuz. Bu yıl 4.'sü yapılan maratona geçmiş yıllara oranla katılımın yüksek olması bizleri son derece sevindirmiştir" dedi. Atletizm Federasyon Başkanı Mehmet Terzi ise, böylesi organizasyonların artmasının sevindirici olduğunu belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Konuşmaların ardından sporculara makarna ve tatlı ikram edildi.

(EY-OK-OK-Y)